Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Napisała do mnie dziewczyna na fejsie, że chce się ze mną umówić, że się jej podobam, że wie, że mam dziewczynę, ale co z tego, chcę się umówić ze mną, gdzieś mnie widziała i się spodobałem. Konto jakiejś dziewczyny której nie znam, nie ma zdjęć, jacyś tam znajomi są niby, jakaś aktywność na tablicy też. Ok sprawdzam to konto, udaje mi się ustalić, że wiadomość wysłana została przez ... moją dziewczynę, podszyła się pod to konto. Co robić?
Staż 3 lata, mieszkamy ze sobą od roku.

#rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowypasek #niebieskipasek #niebieskiepaski #feels #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: Umów się z nią, ale totalnie olej spotkanie, jeśli mieszkasz z dziewczyną albo masz kontakt na facebooku to zapytaj gdzie idzie jakby szła na to spotkanie. Później jej napisz, że nie mogłeś się spotkać bo Ci coś wypadło i czy może chciałaby się spotkać jutro. Ciągnij farsę jak najdłużej.
@Grubasje_banany: Nie wiem skąd ta teoria o alternatywnym świecie, ale w porządku. Raczej myślałem tu o jakiejś zagrywce, żeby jej na nosie zagrać. Wszystko kwestia sytuacji. Na pewno trzeba by zrobić to tak, że wyjdzie na jego, że wiedział, że to podpucha. Wiadomo.