Wpis z mikrobloga

@lanekrasz: Focusrite ma dobre stery i jest bezproblemowy. Mialem scarlett 2i2, sprzedalem z bolem serca ale byl mi zbedny po zakupie mixera.

BTW. Nie wiem jak solo ale 2i2 mial niezla moc wyjsciowa na sluchawki.
@lanekrasz: Tez kiedyś polecałem Scarlett, bo parę znajomych osób rzucało mi o nich ciepłe słowa, ale tak naprawdę wiele z tego interfejsu nie korzystali, więc benchmark żaden. Jak poczytasz w internecie opinie osób, które korzystały z interfejsu bardziej niż tylko do podłączenia słuchawek/monitorów to znajdziesz wątki opisujące problemy np. z nagrywaniem przez wejście instrumentalne. Ma po prostu złe parametry, widać to w dosyć ukrytej specyfikacji. Ostatecznym potwierdzeniem tego jest fakt, że
@Nasu: Przyznam Ci rację, wybacz mój mało wylewny komentarz ;) Tak znowu samą obudową się nie różnią, ale fakt, ze podzespoły mają zbliżone,bo oba robią konwersję na układach Cirrus Logic, konkretnie CS4270 vs CS4272, różnią je preampy, którymi Steinberg wygrywa. Ten wyższy konwerter jest w Focusrite, sam układ oferuje niemal 10dB większy headroom... i dzięki temu widać jak schrzanili wszystko na preampach, które takiej dynamiki nie mają a poza tym odwieczny