Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
Mi również. Pewnie u wszystkich oczekujących. Pewnie kupi sobie następnych kilkanaście dni w ten sposób zanim pobiegniecie na policję.
Normalnie to się nazywa drop-shipping. Ale trudno mi uwierzyć że ktoś włożył tyle pracy w założenie takiego sklepu a potem nie potrafi się jakkolwiek komunikować.
Domain Name: ELECTROCENTER.NET
Creation Date: 16-may-2016
Updated Date: 24-may-2016
Registrant Name: Jerzy
Registrant Organization: N/A
Registrant Street: Jasna 6/13
Registrant City: Warsaw
Registrant State/Province: Warazawa
Registrant Postal Code: 00-007
Registrant Country: PL
Registrant Phone: +48.938221884
Registrant Email: jerzy.siecierzewski@openmail.cc

Adres Naczelnego Sądu Administracyjnego... Siecierzewski? Jest w ogóle takie nazwisko?
Szykuje się następny sklep albo tak miał się pierwotnie nazywać
Domain Name: RTVAGD4U.NET
Creation Date: 2016-04-29T16:25:25Z
Registrant Name: Igor Zembacki
Registrant Street: Pieczarkowa 13
Registrant State/Province: Warazawa
Registrant Postal Code: 00-130
Registrant Phone: +48.733021004
Registrant Email: igor.zembacki@openmail.cc
Ehhh.. Widzę, że nie tylko ja dałam się "nabić w butelkę". 22 czerwca złożyłam zamówienie, zapłaciłam przelewem. Napisałam już kilka maili - zero odpowiedzi. Telefon nieaktywny. Nie ma wątpliwości co do tego, że jest to oszustwo. Chętnie podpiszę się pod pozwem zbiorowym. Konto na które dokonywałam wpłaty: BZWBK: 31 1090 1098 0000 0001 3285 7298.