Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
Prawda, ale US nie będzie interesował nasz interes tylko ich ;P


@Firn: Prawda. Policji nie interesują zgłoszenia o przestępstwach, bo nie w ich interesie jest pomaganie obywatelowi. Byleby odfajkować godziny pracy i do domku.
@Firn: możesz iść na policje, ale z gotowym pisemnym zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa , a w takiej sytuacji nie mogą tego rzucić do szafy i od razu powinni Cie przesłuchać. Najlepiej jednak takie zawiadomienie złożyć do prokuratury rejonowej właściwej dla Twojego miejsca zamieszkania i wtedy prokurator kieruje do policji cala sprawę i obejmuje śledztwo swoim nadzorem a policja musi podjąć działania i m.in. wezwać Ciebie na przesłuchanie. Oczywiście należny wszystko
Dołączam :( Ja wpłaciłam na podawane wyżej konto PKO BP.
Na poczatku pani Monika Będowska odpisała na maile, podałam jej adres tej strony na wykopie ale odpisała, żeby sugerowac się bardziej wiarygodnymi informacjami np. na opinieo.pl. Napisałam do tego serwisu (opinieo.pl) czy jest możliwość sprawdzenia kto wpisywał pozytywne komentarze, czekam na odpowiedz.
Czy bylibyście chętni do napisania pozwu zbiorowego? Jest taka możliwość?
Policja na pewno będzie się zapierała rękami o nogami żeby
Ja nie będę czekał 10, a tym bardziej 27 dni. Oczywiście telefonu też nikt nie odbiera i potwierdzenia odczytania mejli też nie otrzymuję, ale napisałem im, że jeżeli w przeciągu trzech dni od dnia wpłaty nie otrzymam informacji o nadaniu przesyłki z numerem listu przewozowego złoże takie doniesieni. W mojej sytuacji pewnie niewiele już to zmieni, ale może pomoże innym, jak ktoś wcześniej się tym zajmie.
W mojej sytuacji pewnie niewiele już to zmieni, ale może pomoże innym, jak ktoś wcześniej się tym zajmie.


@otto69: Nie powiedziano na policji, że i tak nie uzdrowię świata.