Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
Na opinio.pl jest tak, że sprzedawca musi się zgodzić na otrzymanie opinii (i negatywnej i pozytywnej) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obsługa chyba nie robi tego pierwszy raz, skoro wie jak naciągnąć jak najwięcej osób.
Jak nie będzie kontaktu z firmą do jutra (na razie cisza) to działam na swoja ręke, prywatnie i inaczej. Może się uda :) Policja podziała ale pewnie zajmie im to około miesiąca a firma w tym czasie się ulotni i poczują się bezkarni a na to nie można pozwolić. Zobaczycie, że zaraz będzie tu wysyp poszkodowanych jak ludzie zaczną szukać po necie co to za firma... eh
Wysłałem e-mail do nokaut.pl z zapytaniem czy Electrocenter był w jakikolwiek sposób weryfikowany co do wiarygodności skoro w tylu kategoriach jest pozycjonowany na pierwszych miejscach z bardzo niskimi cenami, tym bardziej, że z Ceneo i Skąpca już zniknął. Zobaczymy czy odpowiedzą.
Tez jestem oszukana na 430 zł . Zamawiałam telefon 20 czerwca . Jak napisałam e-mail do nich to po 2 dniach mi zaakceptowali płatność i odpisali ze maja do 27 dni na realizacje zamówienia . Dzis zmienił sie status przesyłki na taki jak wyżej pisaliście " przygotowanie w toku"

Nr tel od początku niedostępny