Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
@otto69: Nie. Ale skoro wiemy, że ludzie z firmy czytają ten watek to po co mają wiedzieć co ich czeka. Dla mnie zakup w ich sklepie był bardzo nieprzyjemnym przeżyciem, w życiu bym nie pomyślała że mogę być oszukana przez firmę polecana na nokaucie czy opinieo. Więc niech oni też doświadczą co znaczy niespodzianka ()
tpay.com odmówił podania numeru rachunku docelowego. I tu rodzi paradoks: policja odmawia przyjęcia zgłoszenia bo jest za mało poszlak. Większej ilości poszlak nie można uzyskać, bo Policja nie przyjęła zgłoszenia.
@mimi_25: Próbowałem. Z każdej strony opór Policji. Posterunkowy na dzień dobry "czy nie za często tu jestem" , potem śledczy stwierdził że za mało czasu upłynęło, a jak oponowałem na przyjęcie zgłoszenia, to powiedział przy świadkah w poczekalni "#!$%@? mać, tyle mam do powiedzenia", następnie poprosiłem o podanie nazwiska, to nie chiał podać. Spytał czy chcę porozmawiać z komendantem, zgodziłem się. Komendat przeprosił mnie "w imieniu firmy", opowiadał jak to jego
@wysylacz: I jak tu mieć dobrą opinie o nich. Koleżance kiedyś zginął telefon. Wiedziała kto go ukradł. Jak poszła na policje to powiedzieli jej, że jeżeli zgodzi się na to, że jej tu nie było i że oni sami znajdą jej telefon to go jej odnajdą (to ponoć jakoś bardziej dla nich punktowane jest). Paranoja, ale co dziewczyna miała zrobić więc się zgodziła. Policja to nieroby i tyle...
jeszcze raz powtarzam: pisać, pisać i pisać - nie mogą odmówić przyjęcia i muszą przekazać prok. a ta dać odpowiedz również na piśmie o odmowie lub wszczęciu postępowania przygotowawczego, a jeśli ktoś musi się pod czymś podpisać to się głębiej zastanawia.
Matko, jestem załamana !! Dziś z tego sklepu nie odbierał telefonu, zmartwiłam się , bo mija 2 tyg od zamówienia i potrzebuję już tego sprzętu ( wszystko do kuchni za prawie 6 tys.) a tu takie wpisy.... jestem bliska zawału, czy na serio to firma ''krzak ''? Błagam, niech ktoś powie , że to głupie żarty..
@mimi_25: Zaraz osiwieję !!! Kupiłam ten sprzęt za ostatnie pieniądze przy remoncie mieszkania. Meble będą lada dzień, a ja ani sprzętu ani kasy nie mam. W życiu tak nie dałam się oszukać !! A miałaś jakikolwiek z nimi kontakt? Czy od początku olali temat ?
@kasia--: Ja sprawy nie odpuszczę mimo, że wydałam mniej niż Ty za to za pieniądze od wujka (ostatnie pieniądze przekazane przed jego śmiercią). Dlatego poruszę ziemię i niebo żeby pieniądze odzyskać. Ja wymieniłam się raz mailowo z Panią Moniką i odpowiedz była w miarę szybka, teraz zupełny brak kontaktu...
I mogą sobie pisać, że dobrze nam tak, bo Polaczki chciały przyoszczędzić, że trzeba było myśleć. Ok, niech będzie że byłam naiwna.
Póki co mam dziurę w głowie, jestem taka załamana, że odbiera mi to logiczne myślenie. Pewnie nie zasnę dziś , ale jutro po pracy lecę na policję. Szkoda czasu na czekanie , że sumienie ich ruszy.
@wysylacz: mam konto w pl banku, ale nie mialam srodkow, wiec robilam z karty normalnie przelew- wychodzi jak z konta, ale np jak zwrocili mi pieniazki to mam tylko napisane SPŁATA, pewnie dlatego, ze to byla kredytowka. Zadnych danych wiecej, dlatego sie pytalam czy mozna je jakos uzyskac?
Ja też jutro pójdę na policję. Im więcej będzie podobnych zgłoszeń, tym szybciej się tym zajmą. Znajoma w zeszłym roku kupiła przez internet bilety na koncert w atrakcyjnej cenie. Przelew wysłała, biletów nie otrzymała, osoba sprzedająca zniknęła. Sprawy nie zgłosiła na policję, bo chodziło o 50zł i stwierdziła, że szkoda czasu. Po roku nagle odezwała się do niej policja, została zaproszona na najbliższy komisariat. Okazało się, że więcej osób zostało oszukanych i