Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
@malawi7: To może przypadek, bo oni dla pościemniania napisali, że kasę oddali, a w rzeczywistości kasę mógł oddać tpay.com (z siedzibą w poznaniu - dlatego jest POZNAN PL) Albo w ogóle to jeszcze inny zwrot. Czy zgadza się kwota co do grosza?
@joanna-gabrys: Napisz pisemne zawiadomienie. Zaoszczędzisz sobie dużo czasu i nerwów. Nie będziesz musiała czekać w kolejce i mniejsze ryzyko, że odmówią przyjęcia zawiadomienia i słuchać policyjnych mądrości, że sama jesteś sobie winna.
Status zmienił się na wysłany i otrzymałem fakture w PDF,na której brak nr NIP adresu itp.Będe dziś rozmawiał z kolezanka która jest rzecznikiem prasowym Policji i będziemy coś myśleć
@kompas0304: Wszystkim wysłali. Wysyłacz nawet nie zapłacił, a mu wysłali, że paczka wysłana. Idą tak na łatwiznę, ze nawet nie sprawdzają kto przelał kasę. A faktura którą wysłali to proforma wiec nie musi być tam danych.
Mój status się nie zmienił, nadal pisze "Oczekuje na płatność przelewem bankowym" za to właśnie dostałem odpowiedz na maila którego im wczoraj wysłałem.
Pani Monika napisała mi: "Zamówienie zostało wysłane dnia wczorajszego. Przepraszamy za długi okres realizacji."

Mail został nadany z info@, i wysłany do mnie oraz do zamowienia@.
U mnie odwrotnie, status zamrowienia zmienił ie na WYȘLANE w dniu wczorajszym, a na mail o nr przesyłki otrzymałem przed chwila odpowiedz, ze została wysłana w dniu dzisiejszym:

"Dzień Dobry,
Uprzejmie informuję, że zamówienie zostało wysłane dnia dzisiejszego.
Pozdrawiam
XXXXXXX XXXXXXXXX
Dział Obsługi Klienta"

Oczywiście NUMERU PRZESYŁKI NIE DOSTAŁEM!