Wpis z mikrobloga

Wtorek, 21.06.2016, #mikromodlitwa
Intencje na dzień dzisiejszy znajdują się w komentarzu do wpisu.

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, tradycyjnie już zapraszam do zostawienia intencji w komentarzach. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

Grafik
https://docs.google.com/spreadsheets/d/19eiNIgkMfHcPoQXkQpcVl_PSzH1tjwl7ZB-K7soROZo/edit#gid=1454076401

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem. Chyba że się pali ( ͡º ͜ʖ͡º).
Dzisiejsze będą oczywiście na środę.

Rozważamy, Boże, Twoją łaskawość

we wnętrzu Twojej świątyni.

Jak imię Twe, Boże,

tak i chwała Twoja sięga po krańce ziemi.

Prawica Twoja pełna jest sprawiedliwości.

Ps 48
  • 14
  • Odpowiedz
@konstruktywny_krytyk: BARDZO proszę o modlitwę za moją dziewczynę, która ma jutro bardzo ważny egzamin, od którego zależy czy dostanie stypendium za wyniki, które bardzo by jej pomogło i ułatwiło życie (a pośrednio także mnie, bo wówczas mielibyśmy więcej czasu dla siebie).

I o modlitwę za siebie też proszę, bym w końcu nie musiał dokonywać przelewu za kolejny warunek i bym w końcu zdał to co mam zdać.

Dodatkowo jeszcze za moją
  • Odpowiedz
@konstruktywny_krytyk: Dziękuję za wszystko. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla wszystkich bliskich, i dla mnie, aby sprawy dobrze się potoczyły. Za jutrzejszy, ostatni egzamin, aby obyło się bez poprawki. Dziękuję za niebywałą pomoc w dotychczasowych.
  • Odpowiedz