Wpis z mikrobloga

  • 1
#mikrokoksy
Jest sens kupić dietę na fabryce siły bądź innych tego typu stronach? Pewnie padną odpowiedzi, że jestem w stanie wszystko wyliczyć i z tym się zgodzę - tu nie ma problemu. Ale nie jestem wstanie dobrać sobie posiłków. Jedyne co mi przychodzi do głowy to ryż z kurczakiem i jajecznica.
  • 27
  • Odpowiedz
@Redami: Tobie nie potrzeba rozpisania diety, tylko pomysłów na posiłki - poodwiedzaj stronę potreningu.pl zakładka kulinaria. Zobacz co sobie ludzie tam robią, dopasuje w Twoje makrosy i po problemie :)
  • Odpowiedz
@Redami: poprzegladaj sobie tematy na sfd w dziale kuchnia, tam jest sporo opcji ciekawych. no i najwieksza tajemnica posilkow na diecie, to kwestia zamiany niektorych produktow na te lepsze, typu zmiana pieczywa z pszennego na zytnie, to samo z maka, olej na olej kokosowy, i tak dalej
  • Odpowiedz
@Redami: #!$%@? białko+ węglowodany, jakąś dobrą miesznkę i B12 witaminę przedawkowuj (*trza zdobyć bo jest na receptę ta czysta) i nic więcej na początek nie trzeba. No i napierdlaj ostro, jak ten dzik w te hantle i sztangi
  • Odpowiedz
@Oskarek89: a to jakieś bardzo #!$%@? rzeczy są w tej diecie czy normalne? Bo ja nie mam czasu ani umiejętności na gotowanie łososia złowionego o pełni księżyca w awokado przeplatanego orzechami tuskusa afrykańskiego
  • Odpowiedz