Wpis z mikrobloga

Odszedł od nas wspaniały człowiek-instytucja, karateka, mistrz 5 dan w swojej sztuce walki: #kyokushinkai. Odszedł nagle, bez bólu - jakby ktoś odciął mu prąd...
Zmarł we wtorek, 21. czerwca, pochowany został dziś o 14, gdzie przybyło mnóstwo powiązanych z nim osób, w tym i ja.
Ciężkie to były chwile, zwłaszcza podczas krótkich przemów i ostatniej drogi.
Nie byłem jedyny, co płakał jak bóbr - jeszcze tylu płaczących twardzieli nie widziałem...

Żegnaj, Shihan, pozostaniesz w moim sercu i będę kontynuował na skalę mikro to, co ty zacząłeś na skalę makro.

ございますありがとう!

SPGM1903 - Odszedł od nas wspaniały człowiek-instytucja, karateka, mistrz 5 dan w swo...

źródło: comment_tS0L4Sy0DZgiZ0cP1LsHUMcXXwJKzRr5.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Gdzie_byli_rodzice: mógłby nawet być sensejem nauczającym samego Jackie Chana - nadal nie widzę podstaw do tego by nazywać kogoś kto nie przysłużył się polepszeniu życia ludzkości bohaterem. Jaki zatem miał wpływ ten jego talent karateki czy kim on tam był, na losy innych ludzi ? Odpowiem za Ciebie. Żaden...
  • Odpowiedz
@brylant_brylant: a ludzie których wyszkolił? Tu zrobił różnicę. Tak jak porządni nauczyciele których potem pamiętamy całe życie. To są właśnie ci bohaterowie. Nie zrobili niczego spektakularnego typu lek na raka czy lot na księżyc ale wpłynęli jakoś na ludzi w swoim otoczeniu.
  • Odpowiedz