Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie słyszałem o kobiecie z XXI wieku, która była by dziewicą przez całe życie. Za to słyszę coraz częściej o mężczyznach. Wiesz dlaczego mężczyźni muszą chodzić na dziwki? Bo wam kobietom się w dupach poprzewracało, wybrzydzacie tak mocno jakbyście miały żyć wiecznie i nigdy się nie starzeć. Jak już uroda przemija to sobie szukacie jakiegoś samca beta, który myśli że to miłość a wam chodzi o to, żeby utrzymywał was i wasze nieślubne dzieci. Nie wierzę już w kobiety. Rewolucja seksualna was zniszczyła moralnie. Może są gdzieś normalne cnotliwe panie ale to z pewnością ginący gatunek. Nasza cywilizacja wyginie przez to że daliśmy władzę wybrzydzającym kobietom. Na nasze miejsce przyjdzie patrialchalny islam, gdzie kobiety mają gówno do gadania i oni rozmnażają się jak króliki. I tak skończy się era trwająca 2000 lat. Bo zachodnie kobiety wybrzydzały. Nam będą ucinać głowy a wy trafice do ich haremów. Przy czym nie będą to takie haremy jak u sułtana w popularnym tureckim serialu.

#przemyslenia #zwiazki #rozowepaski #feminizm #mowiejakjest

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 38
Bo wam kobietom się w dupach poprzewracało, wybrzydzacie tak mocno jakbyście miały żyć wiecznie i nigdy się nie starzeć. Jak już uroda przemija to sobie szukacie jakiegoś samca beta, który myśli że to miłość a wam chodzi o to, żeby utrzymywał was i wasze nieślubne dzieci. Nie wierzę już w kobiety


@AnonimoweMirkoWyznania: To ta wypowiedź z rodzaju śmiesznych zrażonych do kobiet. Tak bardzo ich potrzebują, a tak bardzo nienawidzą. Zabawne.
Anon: @chromatografia: no właśnie nie jesteście takie samowystarczalne, skoro koło trzydziestki weźmiecie byle kogo, żeby tylko nie być same. Może nie wszystkie, ale 90% starszych singielek.
@Asterling: na biologię nie chodziłeś? Samica jest dużo bardziej wartościowa od samca, bo jeden samiec może w ciągu roku mieć dzieci z nieskończoną ilością samic, a w drugą stronę to wyjdzie tylko jedno dziecko. Stąd praktycznie nie ma #tfwnobf, bo każda locha
no właśnie nie jesteście takie samowystarczalne, skoro koło trzydziestki weźmiecie byle kogo


@AnonimoweMirkoWyznania: Zdecyduj się. To jak w końcu- bierzemy byle kogo, czy się nam

w dupach poprzewracało, wybrzydzamy tak mocno jakbyśmy miały żyć wiecznie?


A może opcja numer trzy? My jesteśmy normalne, faceci są normalni, większość ludzi tworzy normalne, szczęśliwe związki... I to po prostu Ty jesteś niedorobiony i dlatego żadna, nawet ta, która "weźmie byle kogo", jak
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale postaw się w ich sytuacji. Skoro możesz wybrzydzać i masz pełną wolność ku temu to czemu tego nie robić? A co się pomylę (myśląc jak różowy pasek) to moje bo się mogę wypłakać bo układ społeczny jest taki że nam i tak bardzo wiele się wybacza, mogę opluć facetów że to świnie a i tak mi będzie to wybaczone. Tak kobiety są świadome tego i to wykorzystują. ( ͡
@AnonimoweMirkoWyznania: Hurr durr, kobiety mają wymagania i wybrzydzają. Sądząc po tym co tu czasem czytam to stulejarze mają większe wymagania niż rozumna, ładna dziewczyna. Za duże/małe cycki ble, za duży nos, krzywe nogi, cellulit, rozstępy, fałdki, kiepski styl ubierania, że niekobieca, że przeklina, że blablabla. Ale kobiety 7-10/10 złe, bo nie spojrzą na cudownego mireczka piwniczanina, nietowarzyskiego gbura z tak skrajnymi poglądami na świat, że aż wstyd byłoby do znajomych przyprowadzić.
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro jesteś pi#da to czekaj na swoją kolej. Jakaś dzieciata karyna po 30 z pochwą jak wiadro na pewno sie skusi. Tylko najpierw zacznij dobrze zarabiać i ogarnij troche wygląd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PinkCellphone: To internet. Tu mogą wybrzydzać. W praktyce rzuciliby sie na cokolwiek,ale nawet 'cokolwiek' ich nie chce bo przecież kobiety wybrzydzają xD