Wpis z mikrobloga

Mirki są pierwsze efekty miesięcznego pobytu w klubie strzeleckim. Przez ostatnie kilka treningów uczyłem się spokojnej pracy na spuście i powoli zaczyna mi to wychodzić. Dalej będę to szlifował, żeby każda tarcza wyglądała przynajmniej tak jak ta ze zdjęcia :D Zdjęcie ze wczoraj, strzały od 40 do 45, dystans 25m, broń Glock 17 3gen. Dodam że początek był tragiczny i nie polubiłem się z XDM-em.
#bron #strzelectwo #strzelnica #chwalesie
RandallPL - Mirki są pierwsze efekty miesięcznego pobytu w klubie strzeleckim. Przez ...

źródło: comment_yJYuAc6XlXodE6gsdXSHAVHhUSw8CW3w.jpg

Pobierz
  • 18
@notrzeba: jakoś tak nie mogę into broń krótka ( ͡° ʖ̯ ͡°) niestety jestem jednym z tych co muszą sporo z niej postrzelać, żeby ogarnąć dobrze. Miesiąc miesiącem ale przez ten okres, miałem tylko czas żeby wpaść na 2 czy 3 treningi. Z długą to inne gadanie, nieważne czy stoję, leże, kucam, skacze 360-tki, prawie same dyszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@notrzeba jesteś pewien że to było 25 metrów? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś będąc pierwszy raz na strzelnicy strzelił taki wynik na 25 i to jeszcze z g19, który jest krótszy i mniej celny.
pierwszy raz widzę tarczę 23p popiersie z pierścieniami


@roszek: ja tez ( ͡º ͜ʖ͡º) co do g19 to na poczatku mojej przygody bardzo go lubilem i bardzo chcialem miec :)
pozniej sie okazalo, ze jest niezbyt celny i czar prysl ;) ʕʔ
@nie_bo_nie: ja mam duże dłonie i dla mnie G19 jest po prostu za mały:) co do tarczy to wynik, który jest na zdjęciach, jest jak dla mnie mało prawdopodobny jeżeli ktoś pierwszy raz strzela i to na 25m z G19. Albo odległóść była mniejsza albo nie bylo to pierwsze strzelanie. Ewidentnie ktoś tu wali w człona bo takie skupienie to zobaczysz u ludzi, którzy trenują z 10 lat:p