Wpis z mikrobloga

@anonim1133 jak będę w takim wieku że zrobi mi to różnice to będę płacił z radością, narazie wolałbym mieć te pieniądze, gdybym miał być na wszystko przygotowany to bym z domu nie wychodził
  • Odpowiedz
@misiek203: Skoro nie masz doświadczenia, to traktowałbym to jako staż (kilku moich znajomych tak zaczynało w Wawie) - 3k na rękę przez pierwsze 3 miesiące, potem jedynie powyżej 5k na rękę (na zlecenie). Generalnie przez pierwsze 3 miesiące stawka ma mniejsze znaczenie, ale po tym zaczyna się czas, gdzie można zacząć twardsze niegocjacje.
  • Odpowiedz
@misiek203: jeżeli to Java dla jakiś ERPów, nie Android, to powiem Ci, że jeżeli fajnie wypadniesz na rozmowie, to śmiało mów 3.5k na rękę. Oni potem powiedzą, że za 3 Cię wezmą i wszyscy będą zadowoleni.
Przede wszystkim, jeżeli masz kilka miesięcy i nie musi to być konkretnie TA firma dla Ciebie, to mów z górką, bo ofert jest masa. Jak nie wyjdzie to za miesiąc u konkurencji powiesz mniej:)

  • Odpowiedz
@misiek203: Dla studenta na zlecenie może być. Dogadaj, tak jak piszą, kwestię jakieś podwyżki po próbnym. Ja zaczynałem z taką płacą na swojej pierwszej i jedynej dotychczas UoP. Potem udało mi się zyskać małą podwyżkę. Z tym że wcześniej robiłem trochę praktyk letnich w trakcie studiów i byłem przez pewien czas w UK toteż mój angielski jest całkiem całkiem (choć u mnie go nie potrzebują).
Na razie moja pensja stoi w
  • Odpowiedz
@morfis2: "jestem debilem ze nic nie umiem robic" albo "jestem debilem ze zgodzilem sie pracowac za glodowa stawke"

Serio, ja bym za 2k dupy nie ruszyl, wiecej zarobie sprzedajac byle gowno w sklepie gdzie dostane 25% marzy zamiast sredniej stawki. Umowy mozna negocjowac a nie podpisac lub #!$%@?
  • Odpowiedz