Wpis z mikrobloga

mam taką rozkminę - jak myślicie, kto ma łatwiej w życiu? #niebieskiepaski czy #rozowepaski??
Jak rozowa jest lekko nieogarnięta, nie wie co chce w życiu robić, nie ma pracy na stałe, która zapewniała by jej utrzymanie samodzielne, nie ma samochodu, prawa jazdy, nie ma chłopaka - to owszem, pewnie się z tym źle czuje, ludzie jej to wytykają, jakies kompleksy tam ma, ale w gruncie rzeczy - wystarczy, ze znajdzie chłopa, który jej zapewni część z tych rzeczy i już jakoś to wygląda. Owszem, swoje ambicje, marzenia ma i chce się realizować, ale z chłopem łatwiej. A nawet jak jest nieogarnięta to chłopa prędzej czy później znajdzie.
U niebieskich wszystko odwrotnie - nie ma roboty, to nieudacznik; nie ma prawa jazdy też nieudacznik, prawdziwy facet musi umieć jeździć samochodem; nie jest postawnym, dobrze zbudowanym - to przegryw i suchoklates. Można tak mnożyć w nieskończoność. Moim zdaniem społeczeństwo więcej wymaga od facetów niż od kobiet. Jeśli tak nie jest to mnie przekonajcie. Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przemyslenia #pytanie #rozkminy
  • 18
@JohnFairPlay: e tam brzydka tak samo jak brzydki facet, moze za pomoca pieniedzy zrobic sie ladna.
edit
Co nie zmienia faktu, ze jak facet jest brzydki to sie zazwyczaj jakos z tym godzi i robi swoje. Kobieta rzadko wierzy ze jest w stanie osiagnac sukces skoro juz od poczatku los dal jej brzydote. Zreszta da sie to tez zauwazyć, ze kobietami sukcesu zazwyczaj sa ladne kobiety.
u faceta najważniejszy jest sangwiniczny temperament


@neilran: O tototototo, mam kumpla który po wyjściu z publicznej toalety potrafi mieć dwóch kolejnych znajomych, właściwie to wszędzie ma znajomych i jak mu coś trzeba załatwić to wystarczy jeden telefon.