Wpis z mikrobloga

@Venro: Gra online w stylu gier na Gameboya? Jakiś czas temu szukałem i jedyny warty polecenia tytuł to Pokemon Revolution Online. Jest to niezależna produkcja, ostatnio dodali region Hoenn. Gra tworzona przez prawdziwych fanów.

@Bergerr: Ciężko powiedzieć. Na pewno jest to projekt znacznie różniący się od tego co do tej pory robiło Nintendo. Twórcy gry wcześniej wydali grę o podobnej mechanice #ingress, która doczekała się międzynarodowej społeczności. Jak dobrze
@alegoraco: Nie będzie. W innym przypadku zwiększyłaby się ilość reklamacji smartphonów na świecie^^ Do tej pory kisnę ze zwiastuna, na którym rybak #!$%@? na kutrze swoim telefonem, aby złapać Magikarpa. Ponoć bez żyroskopu w chwili przełączenia trybu na kamerę pokemon będzie statyczny w jednym miejscu - żyroskop ma wpływać na kąt widzenia tego pokemona podczas ruchu urządzenia.

@czarmander: Twórcy deklarowali, że ma być to czyste F2P, ale w grze będzie
@Luka_Wars: 23-25 lipca
Weź mnie nie dobijaj.
Ja czatuje na reddit w tagu pokemongo i tam non stop spekulują czy może aby wcześniej nie wyjdzie.
Mam nadzieje.
Ale nie nastawiam się że jak to tam myślą że dziś/jutro
Jak wyjdzie w następnym tygodniu to będę w 7 niebie.
Aż 400 MB zajmuje?
To trzeba będzie porządki zrobić w telefonie...
A że serwery zamknęli to wczoraj już wiedziałem.
Podobno spawn poków w
Aż 400 MB zajmuje?


@Monokuma: Dałem zapas, ale z tego co pamiętam w odpowiedziach na Reddicie to więcej na pewno gra nie zajmie. Poza tym uwzględnijmy dodanie nowych generacji, systemu wymiany i PvP. Gra ma prawo przytyć.

Po 10 poków na raz nawet


Ale po zastosowaniu Incense chyba.
@Luka_Wars: nie właśnie nie. Takie cyrki były zaraz przed zamknięciem serwerów. No nie mogę znalezc tego reddita czy jak to oni zwią. Kilka osób z US pisało że zaraz po wyjsciu z domu (jak jeszcze beta trwała), tylko wyszły z domu i zdarzyło się że kilka pokemonów na raz im się zrespawniło.
Doszli tam do wniosku że pewnie Niantic przeprowadzał stres test serwerów czy jakoś tak.