Wpis z mikrobloga

nastawiać się na jeżdżenie po świecie i nie mieć prawka


@MirekMireczek: No wiesz... jak się ma kasę to żaden problem. A jako, że armia bezmyślnych zombie dała mu całkiem sporo kasy...
to i tak jej nie wykorzystuje na jakiś transport śródlądowy tylko każe biednej dziewczynie prowadzić xD
@softenik: Wspiera go samym oglądaniem. Spójrz za pół roku, czy te materiały będą się jakkolwiek różnić. Poza tym jakieś konszachty układy spiski (xD) z firmami różnymi.
On ma hajs, żeby usprawniać swoje materiały, ale wciąż błaga o więcej.
@softenik: No tak, działa dobre kilka lat. Niektórzy słusznie proszą o wsparcie, inni tak samo jak gonciarz wyciągają szmal od naiwniaków. Sugerowanie, że tam wszystko jest inne a żądza hajsu na nich nie działa. Oczywiście na polskim jutubie jak w lesie, nie, na polskim jutubie jak w chlewie obsranym gównem - umysł biedaka u naiwniaków postępuje jeszcze bardziej.
widziałem parę odcinków i lęk wysokości też posiada :D


@MirekMireczek: Gdyby posiadał lęk wysokości, to by nie podszedł do barierki mostu.
Prawdziwy lęk wysokości- taki, jak ma moja młodsza siostra- jest wtedy, kiedy boisz się stanąć na krześle, żeby ściągnąć coś z górnej półki. Nie byłoby nawet mowy o jakimkolwiek wsiadaniu do przeszklonego helikoptera, jak to robił ostatnio Gonciarz.

Lęk i niepokój przy locie samolotem, wychodzeniu na balkon na 10 piętrze
Jakbys rąbała drewno na opał bo sroga zima idzie


@MirekMireczek: Porównujesz rąbanie drewna do prowadzenia samochodu? xD

a twój facet by na to patrzył, po czym wrzucał filmik jak #!$%@? w to drewno siekierką do neta i mówił jaką ma silną laskę to byłoby git?


@MirekMireczek: Gdybym nie chciała jego pomocy, albo on z jakiegoś względu nie mógł mi w tym pomóc- a Gonciarz nie mógł- to czemu nie?
@chromatografia: Chodzi o fakt zrzucenia ciężkiej roboty na dziewczynę, nie ma różnicy czy drewno czy #!$%@? 1000km, więc porównanie jest okej. Wiadomo przecież że dziewczyna powie, że 'spoko, poprowadzę' ale ja mimo wszystko czułbym się z tym mega dziwnie.