Wpis z mikrobloga

@BrainPhucker: Wtedy jeszcze nic nie było wiadomo o 1060 (tzn. że nie wiadomo kiedy, ale najpewniej jesień albo koniec roku), news od jakichś chińczyków pokazał się dosłownie dzień czy dwa dni później jak kupiłem 960, że w sumie 1060 już gotowy i pewnie za moment będzie premiera. MOŻE i źle zrobiłem, całe szczęście, że mam jeszcze parę dni żeby to odkręcić, dlatego @PurePC_pl nie mydlić tu oczu tylko dawać coś więcej.
  • Odpowiedz
@dtkb: Tak czy siak na Twoim miejscu bym zwracał. Nawet jeżeli wersje niereferencyjne RX 480 okażą się klapą, a 1060 będzie dla Ciebie za drogi to już wolałbym kupić 970, której ceny poszły mocno w dół, a po OC odjedzie nieźle RX 480 nie wspominając już o 960. Pytanie tylko jak będzie wyglądała w porównaniu z 1060, ale wydaje się że będzie to mniej więcej podobny poziom, a 970 będziesz mógł
  • Odpowiedz
@desygnat: Na pewno warto się wstrzymać. Będzie porządna rzeźnia w mobilnych kartach, ale to tematy zdecydowanie bardziej na sierpień.

@raq195: I jeszcze zapewne musiałbyś jeszcze sporo czekać na segment 950 z nowych kart. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@raq195: Jak już nie możesz czekać, to szukaj używek GTX 960 4 GB za 600-700 zł z długą gwarancją. Ewentualnie czekaj dalej na RX 470, który według przecieków powinien wyjść w połowie lipca, ale na razie nic o tym nie słychać, więc nie wiadomo.

@PurePC_pl: No właśnie, co z RX 470 i RX 460? Ptaszki Sebastiana coś tam już ćwierkają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dtkb: Ludzie to idioci i ciągle myślą, że 1060 to będzie następca 960, a zapewne za mniej niż 1500 jest nie wygarniesz, więc 960 to na chwilę obecną jedyny wybór za 800/900zł jeśli chodzi o nówki ofc.
  • Odpowiedz
@PurePC_pl () mirko się nade mną znęca

[]
A ta wasza wygląda ponętnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Jednak jestem spłukany doszczętnie ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • Odpowiedz
@PurePC_pl Grafika, po aktualizacji sterów wyskoczyły artefakty i koniec (,)

@Gother Nie udało się ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Od trzech dni nie grałem, zaczynają mi się trząść dłonie, a w głowie słyszę co jakiś czas "Rush B suka blyat" ()
  • Odpowiedz
@Thilers: Po aktualizacji sterów hmm dziwne. Próbowałeś zainstalować poprzednie stery, usunąć je całkowicie, albo system na nowo postawić? Może tą HD 6850 dałoby się jeszcze uratować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak już Ci się dłonie trzesą to kup sobie jakąś używaną grafę za 200-300 zł. Nawet za stówkę coś czasem można ciekawego wyrwać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz