Wpis z mikrobloga

@King_Of_New_York: @BrainPhucker: Ja #!$%@?ę, a co to jakaś zbrodnia? #!$%@? ci się karta to idziesz i kupujesz drugą. 1060 miał być pod koniec roku, tyle czekać na niego nie chciałem, a to co zrobiło AMD to jakaś porażka (vide przekroczone parametry PCIe 3.0 i poupalane płyty główne).
  • Odpowiedz
@dtkb: Przecież jutro wychodzi poprawiony sterownik do RX 480 i pobór mocy się poprawi bez spadku wydajności. Chyba napięcia były za wysokie w refach i teraz zmniejszą. Nie mówiąc już o tym, że w nierefach problemu ze zbyt wysokim poborem z PCIe nie ma. No i za kilka tygodni ma wyjść RX 470, tak więc branie teraz GTX 960 nie jest zbyt mądre.
  • Odpowiedz
@Gother:

Żeby referenty sprzedawać drożej, to tylko Nvidia tak potrafi xD

Lipton świetnie wytłumaczył to na swoim kanale. Refy są mało ciekawą propozycją dla kupującego, wpadli aby zrobić sobie częściowy monopol, ograniczając niereferenty. Tak więc stoisz przed sytuacją: kupować teraz czy czekać.
@PurePC_pl:

wygląda na użytkownika, którego warto słuchać.

Dobra, dobra, pogłoski o 07.07 jest są już znane od jakiegoś czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koorekk: Ja nie mogłem za bardzo czekać. Jeżeli faktycznie 1060 wyjdzie 7 lipca to przedziaduje na jakimś starociu te parę dni/miesiąc.
@Gother: Nigdy mnie nie interesowały karty od AMD i nigdy mnie nie zainteresują karty od AMD ze względu na cyrk jaki temu towarzyszy i nigdy nie spełnione obietnice. Naobiecywać złotych gór to oni potrafią, szkoda, że potem 80% tego to jakaś bujda. Czekałem na RX480 i się srogo zawiodłem.
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: Nvidia i tak już zerwie z wami współpracę, więc możecie śmiało wrzucać testy GTX 1060. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dtkb Cena po przeliczeniu kursów i dodaniu VAT, to w przypadku wersji 3 GB 1220zł, a w wersji 6 GB 1470. Oczywiście tak wynika z obecnych przecieków. Wydajność też już teraz łatwo przeliczyć, wystarczy wziąć proporcje z GTX 960 do GTX 980 i porównać z GTX 1060
  • Odpowiedz
@Gother: > Nvidia i tak już zerwie z wami współpracę, więc możecie śmiało wrzucać testy GTX 1060. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PurePC_pl:
Powinna dawno zerwać za utrzymywanie bezstronności, świat nie lubi tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Przypomnę tylko jaki konkurencyjny serwis nie dostał Fury X w zamian za podlizywanie się zielonym, a PurePC miało ( )
  • Odpowiedz
@dtkb: Chyba nadal nie została potwierdzona. Musiałbym się upewnić ale obecnie Rafał na zmianę odpowiada na telefony lub robi Sebastianowi takie rzeczy, o których inkwizycja by nie śniła.

@Gother: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Unbeliev: Gdzie tam, świat lubi.

  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, a co to jakaś zbrodnia? #!$%@? ci się karta to idziesz i kupujesz drugą. 1060 miał być pod koniec roku, tyle czekać na niego nie chciałem, a to co zrobiło AMD to jakaś porażka (vide przekroczone parametry PCIe 3.0 i poupalane płyty główne).


@dtkb: No i poszedłeś i kupiłeś GTX 960 tuż przed premierą 1060, który ma oscylować w granicy 1600 zł, a jak sam piszesz te 500 zł
  • Odpowiedz