Wpis z mikrobloga

Bo uważacie się za wielce oświeconych i pogardzacie innymi narodami przy okazji robiąc z siebie wiekuistą ofiarę. Oczywiście są chlubne wyjątki i chwała im za to. Natomiast wasza etyka sytuacyjna jest nie do zaakceptowania w kulturze chrześcijańskiej. Twój żałosny protekcjonalizm, który okazał się w tym przypadku niewypałem dowodzi tego w sposób nad wyraz dobitny. Poza tym trudno się dziwić, wymyśliliście i sfinansowaliście największe gówno jakie wynalazła ludzkość czyli komunizm. Maks i Trocki pozdrawiają.


http://www.wykop.pl/link/3265667/za-pis-polska-zmierza-w-kierunku-prl/#comment-37937341

Mógłbym wdawać się polemiki, tylko po co...

Tacy właśnie "patrioci" pieczetujący swoje wypowiedzin polską flagą i orłem białym przyprawiają temu krajowi gębę antysemickiego ciemnogrodu.

#wpolsceniemaantysemityzmu
  • 5
@PolakKatolik: Kiedyś sam miałem wątpliwości czy cały ten ogrom nienawiści, przemocy i okrucieństwa mógł mieć miejsce gdziekolwiek... czytając ten portal lepiej rozumiem bezrozumność i masowość antysemityzmu. Rozumiem też bezradność Żydów wobec nienawiści zupełnie głuchej na argumenty racjonalne czy etyczne...
@bygsyti:

Mógłbym wdawać się polemiki, tylko po co...


Z prawdą nie sposób się spierać.

Mam dla ciebie radę – zrób aliję i stwórz swój wymarzony ustrój w Izraelu wśród Izraelczyków. Cały świat zobaczy że to działa, wszyscy będą cię zapraszać do rządzenia.