Wpis z mikrobloga

Mircy od #motocykle - ma ktoś doświadczenia z wydechami Huzar? Huzar zaczął produkować wydechy do mojego Dominatora i się nad nimi zastanawiam, bo trochę mnie już znudziło brzmienie jak odkurzacz mojego NX-a. Głównie boję się tego, że z Huzarem tak jak w przypadku przelotu, jest ryzyko wypalenia gniazd zaworowych (NX to stara dupa i ciągnie Pb z gaźnika).
  • 15
@Ostasz: nie bezposrednio, ale znam, bo koles na forum jest i sporo osob od niego kupilo. Moje prywatne zdanie: wole Dominatora, lepiej wykonane, maja wieksze doswiadczenie, wiecej modeli (dobierz cos co pasuje u ciebie a nie tylko jeden model)
@fotograf_warszawiak: @Stitch: znam ten adres ale chciałem podpytać o Huzara. Jeśli się mylę, to wyprowadźcie mnie z błędu ale Edzio robi wydechy na bazie seryjnych nie? Bo to co robi Huzar (zdjęcie z linku) bardzo mi się podoba wizualnie, ładniejsze chyba od serii (albo mi się znudziły już).
@bocznica: wydech Dominatora, do Dominatora - hm... we need to go deeper :) Serio, to sprawdzę czy mają jakiś dedykowany do
Ostasz - @fotograf_warszawiak: @Stitch: znam ten adres ale chciałem podpytać o Huzara...

źródło: comment_kWy2MHah8feuOLRPi2bwcAYZeoTh6JhX.jpg

Pobierz
@bocznica: @Stitch: dzięki Panowie za info o Edziu. Generalnie ja mam drugi komplet wydechu, wybebeszony więc jak widzę nie ma sensu Edka ogarniać. Trochę się obawiam tych swoich zakładać bo słyszałem, czytałem że wybeszony wydech wypala gniazda zaworow. A znów akcesoryjne wydechy mają wyliczone parametry i przy ustawieniu gaźnika tego nie zrobią. A w sumie to nie wiedziałem, że Dominator nie ma homologacji, chyba trochę sprzętów na tym lata.
@Ostasz: nie pusty wydech tylko marchewki wypalaja gniazda zaworów.

i blad. edek tez oblicza średnice odpowiednio. To bog wydechow. Po akcesoryjnych czy pustych orgi stroi sie motocykl zawsze
@Pantokrator: generalnie zawsze pali mi tyle ile wleję do baku :P ale serio to mega spokojna jazda, po asfalcie na dualach, bez bagażu to spali około 5,0 litrów (kiedyś zszedłem chyba na 4,5l/100 km). Ale tak normalnie, nie emerycko to 5,5 l/100 km.
@Stitch: ok, to może do niego się przejadę z tymi wydechami i podpytam co może zrobić w temacie. Ale Huzar ładniejszy, i jak patrzę na szybko to Dominatory też fajne :)