Wpis z mikrobloga

Mam dylemat, otworzyć własną działalność czy pójść na studia? Do biznesu nie mam ani pomysłu ani się na tym nie znam, natomiast co do studiów to nie mam pomysłu gdzie i na co pójść i jakoś niezbyt by mi się chciało zakuwać. Więc co wybrać?
#ankieta #dylemat #pytanie

Co wybrać

  • Studia 31.4% (1004)
  • Działalność 30.6% (978)
  • Sprawdzam 37.9% (1212)

Oddanych głosów: 3194

  • 72
  • Odpowiedz
@Cinoski: mi pomógł wyjazd za granicę, popracowałem wiedziałem już co chcę studiować i dwa lata później rozpocząłem działalność gospodarczą zwłaszcza, że miałem już odłożone pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam dylemat, otworzyć własną działalność czy pójść na studia? Do biznesu nie mam ani pomysłu ani się na tym nie znam, natomiast co do studiów to nie mam pomysłu gdzie i na co pójść i jakoś niezbyt by mi się chciało zakuwać. Więc co wybrać?

#ankieta #dylemat #pytanie


@Cinoski: cokolwiek zrobisz, gowno z tego wyjdzie...
  • Odpowiedz
@Cinoski: zadaj sobie pytanie, co sprawia ci przyjemność, czego lubisz się uczyć.. Ogółem, studia możesz rzucić w każdym momencie, to nic nie kosztuje, a może akurat znajdziesz w tym czasie swoje miejsce i to co chcesz robić. Bo od razu za młodu wpędzić się w długi, to nieciekawa perspektywa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cinoski: zdecydowanie to przemawia za biznesem, 1100 złotych zusu miesiecznie bedziesz miał z czego płacić.


500 zł przez pierwsze dwa lata, tak gwoli ścisłości
  • Odpowiedz
@Komornickus - Z tego co sprawdzałem to powinno przejść, bo to się zalicza pod prywatny srodek transportu, w ktorym mozesz spozywac alkohol tak dlugo, jak nie jestes jego kierowcą. Zresztą - w Krakowie coś takiego ruszyło chyba z rok czy dwa lata temu, jedyny problem był z wjazdem na rynek, bo SM nie wiedziała, jak to sklasyfikować. Ostatecznie dostali 100zł mandatu.
ToJaZabilemMufase - @Komornickus - Z tego co sprawdzałem to powinno przejść, bo to si...
  • Odpowiedz