Wpis z mikrobloga

Mam dylemat, otworzyć własną działalność czy pójść na studia? Do biznesu nie mam ani pomysłu ani się na tym nie znam, natomiast co do studiów to nie mam pomysłu gdzie i na co pójść i jakoś niezbyt by mi się chciało zakuwać. Więc co wybrać?
#ankieta #dylemat #pytanie

Co wybrać

  • Studia 31.4% (1004)
  • Działalność 30.6% (978)
  • Sprawdzam 37.9% (1212)

Oddanych głosów: 3194

  • 72
  • Odpowiedz
@Cinoski: Do biznesu trzeba mieć pomysł, zresztą jak i na studia bo inaczej będą jedynie do szuflady. Ale gdy ma się pomysł to zdecydowanie lepiej biznes. Studia zawsze można zrobić zaocznie a na studiach niewiele dorobisz bo nawet jeśli to nie przebijesz stawki jaką zapewni Tobie dobrze prosperujący biznes.
  • Odpowiedz
Do biznesu nie mam ani pomysłu ani się na tym nie znam,


natomiast co do studiów to nie mam pomysłu gdzie i na co pójść i jakoś niezbyt by mi się chciało zakuwać.

@Cinoski:
ok zostań blogere lifestylowym arbo trenerem osobistym proste
  • Odpowiedz
@Cinoski: Podsumujmy...
Biznes - nie masz pomysłu , ani się na tym nie znasz
Studia - Nie wiesz gdzie iść, ale to nie ma znaczenia, bo nie będzie chciało Ci się zakuwać

ODPOWIEDŹ: Idź do supermarketu wykładać towar w półki
  • Odpowiedz
@Cinoski Wyjedź za granicę zarobić kasy na rok, może dwa, najlepiej w takim biznesie jaki sam byś chciał robić i wróć z kasą.

Pamiętaj że nie ważne jakie studia skończysz i nawet jak będziesz informatykiem 15k to będziesz dostawał tylko jedną wypłatę ;) A biznes to sky is the limit no i będziesz panem na własnym statku.

Sam teraz jestem w takiej sytuacji że mam gówno studia (w sumie nie żałuję), wróciłem
  • Odpowiedz
@Cinoski: idź na kulturoznawstwo, na drugim lub trzecim roku podejmij studia politologiczne lub socjologiczne, potem jeszcze podyplomówka z europeistyki, najlepiej walcz, żeby dostać się na doktorat na kulturoznawstwie. Będziesz królem życia, cumplu.

  • Odpowiedz