Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/wpis/18833857/pokemongo-to-tam-#!$%@?-sprobujcie-lapac-kota-ktory-/
Wczoraj pisałem o tym jak mi kot uciekł, dla zainteresowanych wszystko jest w tym wpisie
Ale mam pytanie do ludzi spod tagów #kot #koty
Po tej ucieczce mój kot się panicznie boi lol. Schował się na noc pod łóżkiem, wyszedł tylko na śniadanie, i dalej tam przebywa. Co mu się mogło stać? Jakaś trauma? Czy może coś go boli, wczoraj zauważyłem że dziwnie oddycha, ale nie widać uszkodzeń, jak go dotykam to też specjalnie nie warczy że go boli.
  • 8
@TymRazemNieBedeBordo:


tl:dr;
ale do sedna:
Po tym wydarzeniu zachowywał się dziwnie, wystraszony i w ogóle tak jak piszesz. Przeszło mu po ok 24 godzinach. Teraz jest jak dawniej ;)
Poobserwuj go przez dzień jeśli nadal nie będzie poprawy zalecana wizyta u wetka.

ps.
Już wcześniej też tak bywało tylko że było to za dnia i od razu sąsiedzi reagowali.
@TymRazemNieBedeBordo wiesz, nie chodzi o przewrazliwienie, ale zwierzątko nie powie Ci, że boli go noga czy głowa, a nie wiadomo co to może być. zwłaszcza że strata psa, kota czy jakiegokolwiek chomika bywa trudna niestety i chyba lepiej dmuchać na zimne