Wpis z mikrobloga

EJ JESZCZE NIE BYŁO TEGO OBRAZKA PACZTA JAKI GŁĘBOKI I MONDRY LOL PIKACZU JEŹDZI NA CZŁOWIEKU JAK NA KONIU, ROZUMIECIE, CZLOWIEK TO NIEWOLNIK POKEMONA xDDD CO ZA DEBILE I PÓŁMOZGI W TO GRAJO xDDD A JA JESTEM WOLNYM ALTERNATYWNYM CZŁOWIEKIEM, 8H DZIENNIE W KORPO PLUS NADGODZINY, BO TRZEBA SPŁACIĆ KREDYCIK, PO PRACY OBIEKTYWNA GAZETKA I NIEZALEŻNA TELEWIZJA, WIECZOREM TABLETKI NA DOBRY SEN, W MIĘDZYCZASIE PAPIEROSKI, A W NIEDZIELĘ DO KOŚCIÓŁKA, JESTEM WOLNYM, POWTARZAM WOLNYM CZŁOWIEKIEM NIKT I NIC MNIE NIE OGRANICZA, OK KOŃCZĘ WPIS BO JECHANIE KRETYNÓW Z #pokemongo TO DLA MNIE PRZYJEMNOŚĆ A JA NIE MAM CZASU NA PRZYJEMNOŚCI MOJE ŻYCIE JEST ZBYT POWAŻNE MUSZĘ 110% POŚWIĘCAĆ NA SAMOROZWÓJ I POSZERZANIE HORYZONTÓW, ELO

ambereyed - EJ JESZCZE NIE BYŁO TEGO OBRAZKA PACZTA JAKI GŁĘBOKI I MONDRY LOL PIKACZU...

źródło: comment_vQvaCCWsEDzYY3msoqzWhwj8f4waSI8o.jpg

Pobierz
  • 28
@Bizancjum: Moim zdaniem sporo z tych hejterów to właśnie ludzie, którzy i tak są przyssani do smartfona, fejsik, tłiter, snap i i insta na bieżąco, ale hurr durr, bo ktoś używa telefonu do zabawy w łapanie kolorowych stworków, tak być nie może.
@MattG: Nie lubię generalizować, ale faktem jest, że natura Polaka to ciągły smutek, martyrologia i narzekanie na wszystko. Przesiąkasz tym niczym dymem papierosowym.
@ambereyed Pikaczu symbolizuje jazdę na garbie piszącego do dziewczyny która tyle co zpakowała go do #friendzone Jeszcze chwilę i ściągnie Pokemon Go, pozna nową zajebistą losz i mnóstwo nowych kolegów jako trener pokemon.
Fajne masz kręgi ziomeczku, ja nie pamiętam, żeby w moim otoczeniu po kimś jechano bo robił inne rzeczy. Także pato w #!$%@? albo zmyślasz.


@Bizancjum: To popatrz tutaj na wypoku albo na facebooku co ludzie piszą o grających w pokemon go.
@ambereyed: ostatnio mój kolega hejtował, że ja i mój mąż gramy w pokemongo. Zapomniał tylko, że jest fanatykiem Play Station. Gra w każdej wolnej chwili, urywa się z imprez, bo ustawił się z kolegami (oczywiście nigdy ich nie widział), woli grać, niż spędzić czas z żoną (zawsze). Ona haruje, żeby wystarczyło im do pierwszego, on gra, generalnie wpadł w dość silny nałóg, ale to ludzie zbierający poksy są dziecinni;)
@kocham_jeze: Nie po prostu ten z Pokemon Go spowodował, nie wiedzieć czemu, ogromny ból dupy graczy tejże gierki. Może niektórzy poczuli się niepewnie i załączył się im mechanizm obronny.

Sam też pochodziłem za tymi pokemonsami chwilę i jakoś mnie nie rusza co jedna karyna z drugą napisze na swoim wallu.
@ambereyed coś takiego było, łapiemy pod mcdonaldem z #niebieskipasek pokemony, idziemy na mcflurry, przechodzi jakoś hurr durr koksu prosto z siłowni z kolegą też prosto z siłowni ale mniej hurrr durr koksu krzycząc pogardliwie "Borze te pokemony rzycia nie majo pokemony łapio, na spacer z telefonem Borze" po czym usiadł na ławce i zaczął przeglądać fejsa i instagrama
Może niektórzy poczuli się niepewnie i załączył się im mechanizm obronny.


@Bizancjum: Co ty #!$%@? człowieku xD To dopiero jest butthurt z twojej strony. Ludzie się po prostu #!$%@?ą na głupotę i hipokryzję innych.

Nie po prostu ten z Pokemon Go spowodował, nie wiedzieć czemu, ogromny ból dupy graczy tejże gierki


Ładna projekcja.