Wpis z mikrobloga

Mireczki wypijcie kompot za moje zdrowie.
Właśnie leżę w szpitalu i za 2h będą mi wycinać przegrodę nosową, prostować ją i potem wstawią ją z powrotem.
Najbardziej cieszę się, że doświadczę pełnej narkozy, bo kiedyś się zastanawiałem jak to jest.
Najmniej cieszę się z tego, że 2 doby po zabiegu to koszmar i że nie można nic ćwiczyć przez jakieś 2 tygodnie.


#oswiadczenie #zdrowie #nosjestfajnyjakjestsprawny #operacja #szpital #sport to zdrowie mawiają
  • 13
  • Odpowiedz
@Sztabowy: Z tym koszmarem dwie doby po zabiegu to nie jest aż tak źle. Już kiedyś pisałem na mirko, że ja miałem ten zabieg na znieczuleniu miejscowym i też było ok. Tylko te 2 tygodnie bez ćwiczeń to takie minimum i zależy jak się będzie goić więc się nie przywiązuj do tego terminu.
  • Odpowiedz
Najbardziej cieszę się, że doświadczę pełnej narkozy, bo kiedyś się zastanawiałem jak to jest.


@Sztabowy: Tak jakbyś wypił z litr wódki. Ostra jazda jak się obudzisz - ciężko jest skupić wzrok.
Składali mi kciuk pod narkozą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@QBA__: jestem już po, rzeczywiście niezła jazda :)

@regis_uszatek: jestem już po. Jak na razie jest wszystko OK. Nie boli nic, zatkany nos jeszcze nie dokucza jakoś turbomocno. Jedyne co, to łeb boli po narkozie i się czuję jak na dobrej fazie. Wzrok się rozjeżdża, rzeczywistość jakaś takaś nierealna, no i spać się chce - ciągle zasypiam, ale co chwila pielęgniarki budzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@regis_uszatek: Już mnie wypuścili. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że będzie aż tak lightowo. Zabieg w pełnej narkozie - więc oczywiście zero stresu. Po zabiegu myślałem, że będzie ciężko z tymi bandażami w nosie - okazało się to duuuużo znośniejsze niż kiedyś (w liceum miałem raz nastawiany nos, świeżo po złamaniu, wtedy wepchali mi do nosa tyle bandaży, że po dobie miałem ochotę odciąć sobie nos razem z głową, tak
  • Odpowiedz