Wpis z mikrobloga

@bdfi3: W tej kwocie naprawdę polecam Shimano Alivio jak kolega @bezi zaproponował. Korzystam z 2 takich i jestem naprawdę bardzo zadowolony, płynna praca hamulca, zero ruchów koszyka, szpuli czy korbki. Wszystko idealnie spasowane.
  • Odpowiedz
@Kokon89: @bezi: no właśnie tak już prawie byłem zdecydowany na catenę 1000RB ale wezmę 2500RB.
Z tym, że ktoś wspomniał, żeby zwracać uwagę na ilość łożysk. Catana ma 2+1 a taki Dragon więc nie będzie lepszym wyborem?
  • Odpowiedz
@bdfi3: ilość łożysk to nie wyznacznik - bardziej patrz na markę, a nawet konkretny model kołowrotka. na bazarze zwykłym możesz kupić kołowrotki co mają po 9 łożysk, tylko że po 2 wędkowaniach możesz go wrzucić do śmietnika.
  • Odpowiedz
@bdfi3: z niedrogich to jak mówię Shimano Alivio/Catana - stawiałbym mimo wszystko na Alivio lub poszukaj czegoś sensownego z Okumy ale ja od nich tylko gruntowe kołowrotki kupowałem, jak ze spinningowymi jest to nie wiem.
  • Odpowiedz
@bdfi3: Na pewno z czystym sumieniem polecam Alivio bo sam korzystam, znajomy znowu korzysta z Catany i jest tak samo zadowolony. Tu już wybierz sam :)
  • Odpowiedz
@bdfi3: zastanów się jeszcze nad spro passion, serio. Kołowrotek jest genialny, wystarczy poczytać opinie. Według mnie o klasę lepszy od alivio i catany. Jak go kupowałem, to nie spodziewałem się takiej jakości za tę cenę.
  • Odpowiedz