Wpis z mikrobloga

Nigdy nie jeździłam stopem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam ochotę podczas urlopu spakować plecak i odwiedzić tak kilka ciekawszych miejsc w Europie. Problem w tym, że dygom motzno. Głównie o to, że byłabym łatwym celem i ktoś mógłby mnie okraść, napaść, pobić, zabić, zgwałcić, najpierw zgwałcić później zabić lub odwrotnie, albo co gorsza porwać! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Więc wybiorę opcję bezpieczną i odłożę ten plan na świętego nigdy ;<

#feels #oswiadczenie #autostop
Vydra - Nigdy nie jeździłam stopem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam ochotę podczas urlopu spakować ...

źródło: comment_0bZnQjHNkTUxZgsRDBbwmEo7FwuEPPFP.jpg

Pobierz

Najbardziej prawdopodobna opcja autostopu

  • Napaść 3.0% (52)
  • Kradzież 10.3% (178)
  • Pobicie 0.6% (10)
  • Gwałt 20.9% (360)
  • Morderstwo 0.8% (13)
  • Najpierw gwałt, później morderstwo 22.2% (384)
  • Najpierw morderstwo, później gwałt 40.0% (690)
  • Porwanie 2.3% (39)

Oddanych głosów: 1726

  • 52
@andrzejobiad: Logiczne, ale zawsze jak widzę samotne, uśmiechnięte dziewczyny przy drodze łapiące stopa w słomkowych kapelutkach z kartonem w łapie to mi serduszko drży z zazdrości, że one takie wolne i wogóle (,)
@Vydra: ja przejechałem całe Bałkany z laską poznana na gumtree. Były małe przypały, ale w granicach ogarniecia. Znajdź jakiegoś stulejarza co cie nie zgwałci i hej przygodo!
@gegenuber: Równie dobrze mogłeś napisać: znajdź jakiegoś kierowcę co cię nie zgwalci i hej przygodo. Problem w tym, że ciężko zweryfikować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Daleki_Jones: Kłamiesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@andrzejobiad: Mam tak samo rozsądne podejście dlatego nie nadajemy się wcale na autostopowiczki (,)