Wpis z mikrobloga

@p___d: jak nie iperfumy o których kolega wyżej wspominał, to perfumesco. ja korzystam z tych dwóch i zawsze byłem zadowolony. naprawdę polecam. na perfumesco jest darmowa dostawa od 99zł ale tam niektóre rzeczy są droższe niż na iperfumy.
allegro radzę sobie darować, serio.
@p___d: Na allegro to jak na targowisku, czego jak czego, ale perfum bym tam nie kupował, podróbek na pewno w brud.
Koledzy wyżej wymienili kilka wiarygodnych perfumerii internetowych, generalnie te najbardziej topowe w wyszukiwarkach typu ceneo, skąpiec, morele są godne zaufania, bo co to jest jedna negatywna opinia na X tysięcy?

Ja od siebie dodam jeszcze agito.pl, kupowałem tam 2 razy i byłem zadowolony, ceny często konkurencyjne w porównaniu do tych
@AgentGecko: @niemasprawy: cebula i Allegro mnie nie interesują. Bardziej dziwiły mnie rozbieżności cenowe internetowych perfumerii względem stacjonarnych cen dauglasa czy sephory. Rozumiem zatrudnienie/punkt itd ale różnice po 150 pln to raczej sporo.
@p___d: perfumerie stacjonarne zwykle znajdują się w centrach handlowych, np. douglas czy sephora. tam płacą ogromne marże, do tego wlicz pensje dla pracowników i inne koszty. iperfumy to też nie jest mały sklepik wysyłkowy, ale oni nie płacą za wynajem sklepów stacjonarnych w centrach handlowych.