Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #honda #syfik #chwalosie #pierwsze4kola #pokazauto

No cóż... stało się, a oto i ona! :) Mój pierwszy samochodzik w kolorze Twilight Blue. Silnik 1.8 i-VTEC, kierownica, 3 drzwi, 4 koła - wszystko jest na swoim miejscu.
A tak serio no to auto jest znakomite. Fantastycznie się jeździ - samochód wręcz płynie przy spokojniejszej jeździe, a i jest czym szarpnąć, gdy ruszamy spod świateł. Oczywiście jest nowy (rocznik '16) więc wszystko działa póki co, ale każdy raczej mówi, że 10-12 lat pojeżdżę sobie bez problemów większych.
Przesiadka z wcześniejszego Golfa IV rodziców była jak przejście do następnego etapu w grze komputerowej.

Poza tym kosmiczne wnętrze (deska rozdzielcza, ogólny koncept), które robi niesamowite wrażenie (podobne odczucia miałem chyba jeszcze jak wsiadłem do Mazdy 3). No cóż... mam nadzieję, że nie będzie żreć dużo oleju hy hy hy.
seeksoul - #samochody #motoryzacja #honda #syfik #chwalosie #pierwsze4kola #pokazauto...

źródło: comment_GzmWEC9KdvsZMMAaFM9gH20CUhX4qNJZ.jpg

Pobierz
  • 45
@Lemartez: Może mi ktoś wyjaśnić te wszystkie memy z Hondziarzami, olejem, osiągami Hondy itd. Kurde, nie znam się na samochodach, a też bym się pośmiał (,)
@Flypho te stare hondy civic chyba jeszcze przez 2000 rokiem byly podstawa do niby tuningow. Milo to silnik 1.4, nic konil jezdzilo bardzo przecietnie ale dzieciaki wyciagaly tlumiki zeby brzmialo jak v12, przyciemniane szyby to byl standard i byl jakis dziwny wyscig na najgorsze spojlery i naklejki na przednia szybe i ogolnie mega wiesniacki tuning. Pisze z pamieci, nie pamietam daty tego civica i ilosci koni.