Wpis z mikrobloga

Ile razy słyszałam teksty, że laski nie srają, że pocą się gównem albo nie wiem, #!$%@?ą gówno albo coś, ale te ładne nie srają. NIE SRAJĄ.

To panowie, powiem Wam że macie dużego farta, że macie jajka (w większości) i nie musicie korzystać z toalet oznaczonych niewinnym kółeczkiem. Bo to co się #!$%@? w damskich kiblach to proszę państwa przechodzi ludzkie pojęcie.
Znacie pewnie te historie z imprez jak siedzicie przy stoliku w klubie i wszystkie laski w Waszym towarzystwie nagle się podrywają i idą razem do kibelka. No i nie ma ich pół godziny. A więc długość kolejki jest wprost proporcjonalna do czasu spędzonego w sraczu przez laskę. Ale nie o tym dzisiaj.

Chodzi o to, jaki syf laski potrafią pozostawić po sobie w publicznej (i nie tylko) toalecie. Ilość kibli, które odwiedziłam i w których deska nie byłaby obsikana, mogę policzyć na palcach jednej ręki. A to różowe drą się na Was że kropelka spłynęła Wam poza muszlę przypadkiem. No zdarza się.
Poza tym kochani panowie, panie miewają OKRES. Więc w sumie po co iść do toalety i zwinąć kulturalnie podpaskę w papierek i wyrzucić jak można ją po prostu zostawić zakrwawioną na środku podłogi. To samo z tamponami.
Jednak wracając do tematu srania... Nie wiem jak to wygląda panowie u Was, acz zagadką dla mnie jest obsrana przez laskę deska klozetowa lub spłuczka... A nawet czasem zdarzy się ściana i podłoga. Wydawało mi się zawsze, że mam taką samą dupę jak inne laski, lecz mimo to logicznie nie jestem w stanie tego uzasadnić.

Lecz i tak nic nie przebije toalety w pewnym toruńskim liceum, gdzie dziewuszka zdefekowała się do szkolnego kibla (takiego starego, z półką) i nie spuściła wody. I uwierzcie mi, że większego gówna nie widzieliście nawet na sadolu.

Jakiś różowy się wypowie?

#logikarozowychpaskow #gownoburza #gownowpis #oswiadczenie

  • 55
@Stara: ja zauważyłem, że różowe nie potrafią korzystać z berła. srają szybko, niezauważalnie. wydaje się, że idą na siku. Idziesz po takiej do kibla a tam normalne draski na muszli. A przed nią nikogo tam nie było... Obrzydlistwo. Najlepsze, że da się to najczęściej zauważyć po laskach, które "normalnie" trzymają klasę.
Moja matka jak jeszcze pracowała jako sprzataczka w roznych publicznych instytucjach to pamietam ze narzekala jak bardzo damskie kible sa gorsze od meskich. Wynika to chyba z tego, ze jest spora grupa kobiet ktora ma problem z zaparciami z powodu slabej diety I braku sportu, po czym łykaja jakies chemiczne srodki na przeczyszczenie typu Xenna czy co tam I wynik jest taki, że potrafią obs**ć połowe łazienki. Najlepsze jest to, ze nie