Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr


Potrzebuję pomocy/porady.

Czy znajdzie się tu jakiś urolog lub nefrolog?

(Medyczna część internetu jest strasznie zaśmiecona,i niczego rzetelnego nie da się na niej znaleźć)

Od kilku lat cierpię na kamice nerkową. Jakiś czas temu trafiłem w nocy do szpitala z silnym atakiem kolki nerkowej. Wykonano mi USG po którym stwierdzono że w jednej nerce mam kamień (ale ta nie boli) a w drugiej która boli, kamień może być, ale w to nie wiadomo. Poddano mnie operacji pod narkozą, której celem miało być wyciągnięcie ów "niewiadomego" obiektu. Operacja skończyła się niepowodzeniem. Zostało mi powiedziane że "niestety nie udało się usunąć kamienia, i w tym celu został zamontowany cewnik Dj". Owy cewnik podobno miał poszerzyć moczowód by kamień mógł się przedostać. Następnego dnia zostałem wypuszczony do domu (czyli łącznie spędziłem niecałe 3 dni na oddziale). Przez następne 3 dni, codziennie wracałem do szpitala karetką z silną kolką nerkową. Poddawano mnie znieczuleniom na SORze, a następnie standardowo kierowano na USG, potem na Urologię, po czym wypuszczano mnie do domu. Na Urologii za każdym razem stwierdzali że "co ja tutaj robię", mam nosić cewnik Dj przez miesiąc i dopiero się zgłosić, no chyba że "boli". Problem w tym że te moje 3 wizyty karetką w szpitalu nie doprowadzały kompletnie do niczego. Od tego czasu, codziennie, czasem po kilka razy łapie mnie silny ból który utrzymuję się od 30 minut do 3 godzin. Ból mnie kompletnie paraliżuję, muszę natychmiast kłaść się na łóżko lub kanapę, bo nie jestem w stanie ustać.

Nie jestem w takim stanie zdolny do podjęcia pracy. Codziennie żre Nospę MAX, Rowatinex i Pyralginę. W końcu skończą mi się pieniądze i zdechnę z głodu.
Czy takie odsyłanie i ""olewanie" mnie przez lekarzy jest normalne? Jak mam przetrwać miesiąc, skoro większość dnia albo leżę, albo zwijam się z bólu - a leki przeciwbólowe trochę kosztują i raczej nie powinno się ich żreć jak cukierki.

#nfz #szpital #urologia #nefrologia #chorowanie #choruje #leki #nerka #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 2
ŁadnaTowarzyszka: Wyczaj, który urolog co przyjmuje prywatnie, pracuje w innym szpitalu niż ten szpital, w którym nie masz pomocy. Idź do niego prywatnie i powiedz o wszystkim. Jest szansa, że on załatwi przyjęcie do szpitala, w którym pracuje.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling