Wpis z mikrobloga

Tak mi się przypomniała sytuacja z mój #rozowypasek na stacji benzynowej. Podjeżdżamy na stację Auchan pod dystrybutor kiedy dziewczyna informuje mnie, że podjechałem pod zły dystrybutor bo nie ma w nim benzyny. Ja cały w szoku pytam o co chodzi, nawet wychodzę z samochodu i sprawdzam czy jestem taki ślepy, że nie zauważyłem informacji o braku benzyny. Wracam do auta bo ciągle nic nie widzę, i pytam skąd ona wie, że nie ma benzyny bo ja nic nie widzę.

Odpowiedź zwaliła mnie z nóg, do dzisiaj nie wierze:


#logikarozowychpaskow #heheszki #truestory# #samochody
  • 28
  • Odpowiedz
@frotek: Tak między Bogiem a prawdą to benzyny ołowiowej nie można kupić od jakichś 20 lat, więc ciągłe informowanie że nie ma ołowiu zdaje się trochę bezsensowne. Może czas na zmianę symbolu benzyny?
  • Odpowiedz
@blueray: a idź pan w #!$%@?, już teraz każda z większych stacji nazywa benzynę i diesla na dziesięć różnych sposobów i tym samym musisz zgadywać, czy #!$%@? fuelsave to benzyna 95 oktanowa, 98 a może diesel. to samo jakieś milesy, dynamiki, verva, bio, gówno. jak się tankuje dwa razy w miesiącu na różnych stacjach i do różnych aut to nie trudno o pomyłkę, a co dopiero po zmianie nazwy.
  • Odpowiedz
@blueray: chyba kazda nazwa wlasna paliwa na jakiejkolwiek stacji ma symbol 95 albo 98 dla benzyny i ON lub D dla ropy.

@hazawwin: pracuje juz ponad rok na stacji, nie przypominam sobie, zeby ktokolwiek mnie pytal o benzyne bezolowiowa. Czasem tylko ktos nie wie, czy to diesel, czy benzyna.

@sultanomariano: no ale chyba bez problemu idzie sie polapac, ze jak paliwo ma w nazwie 95 to raczej nie jest
  • Odpowiedz