Wpis z mikrobloga

Siema mirki, jako że mój telefon umarł - rozważam nowy zakup. Wbijam na gearbest i widze takie coś:

1. Asus Zenfone 2 http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_230531.html?wid=21
2. Xiaomi Redmi 3s http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_367775.html

czy mógłby ktoś powiedzieć, który fon lepszy? ewentualnie czy sa jakieś alternatywy w tym samym przedziale cenowym w obrębie marki xiaomi? Raczej nie chce nic wiekszego niz 5''

#asus #zenfone #xiaomi #redmi3 #redmi3s
  • 9
@Antito: Szczerze powiedziawszy, moj obecny telefon to Zenfone 2. Wyswietlacz jest do przezycia, ale rozwalilem w nim ekran. po wymianie w jakims dziwnym serwisie GSM bateria schodzi bardzo szybko i potrafi sie wylaczyc przy np 50 albo 20%.. ma ktoś moze jakis pomysl na to? ide reklamowac ta usluge jutro, ale cos czuje, ze sie wywina mowiac, ze bateria mi padla
@rolnikrolnik ja mam redmi 3s. Aparat jak to w komórce za ok 600zl, jest spoko, ale lustrzanka czy highend to to nie jest. Zależy do czego potrzebujesz. Bateria to szatan, naprawdę, normalne użytkowanie to ładowanie co 3 dni i to nie dlatego, że jest już kompletnie pusta tylko by wytrzymała kolejne 3 dni :) Polecam, jeżeli nie chcesz rn3p i 5,5 cala to śmiało bierz 3s.
@rolnikrolnik: ja mam rm3pro, ale zakladam, ze to mniej wiecej to samo co 3s. Teraz siedze na globalu beta miui 8 i chyba wroce do stabilnej 7, bo raz, ze ladniejsza, a dwa, ze mam male problemy na 8. Zaraz zrobie tez unlocka, bo juz zapomnialem jak telefony #!$%@? bez adblocka.
@rolnikrolnik Ja siedzę na stabilnym globalu, nic nie zmieniałem. Na razie bez większych problemów, czasem się Internet edge włącza zamiast 3g, ale to popularny błąd i myślę, że to naprawią w najbliższym update, bo to w sumie pierwsza wersja globala na ten model :)
@rolnikrolnik: Asus ma procesor Intela i nie wszystko może na nim działać. Np. Pokemon GO nie działa. Do tego - jeśli masz T-Mobile - możesz mieć problemy z wysyłaniem i odbieraniem MMS-ów. Problem występuje wszędzie tam, gdzie jest T-Mobile. Przyczyna nieznana.