Wpis z mikrobloga

Kilkanaście lat temu miałem na płytce drakensang the river of time chyba jeszcze z gazetki. Ostatnio na steamie zobaczyłem i po prostu naszła mnie taka ochota. Teraz staram się kupować na steamie tylko że dwa pytania. Jaka była przecena na ten tytuł i jak jest z wersją PL na steamie. Raz piszą że wersji nie ma potem okazuje się że jest. Pewnie nie ma ale czy jest spolszczenie do tego dostępne działające.
#steam #gry #pytanie #rpg
  • 11
O cholera omyłka, nie river of time a dark eye. Dobra to piątkę i tak będzie trzeba dać. Tylko czy jest coś w rodzaju spolszczenia.
@Jolly_Roger: może trochę snobistyczne ale w sumie nie kupuje gier na promocji ani nie kupuje jednej na tydzień. wiele gier które mam na steamie mam również na półce. te starsze mają często problemy z uruchomianiem itp podczas gdy na steamie nawet odpalając gothica1 nie miałem żadnych problemów. pomoc techniczna też jest ale po prawdzie jeszcze niekorzystałem bo w 99% nie ma żadnych a te pozostałe to wina twojego systemu kompa a
@anony Zawsze jest jeszcze, nie zawsze tu lubiane, g2a.com. Jak chcesz spróbować, to może być sensowna opcja. Możesz też spróbować i dokonać zwrotu po zakupie na Steam, jeśli nie nabijesz więcej niż bodaj 2h gry i nie minie miesiąc od zakupu.