Wpis z mikrobloga

@grzegorz-ju:

Czym jest Agens.pl
Agens to najbardziej efektywna metoda na zakup ubezpieczenia. Wystarczy że wypełnisz krótki formularz, a o Ciebie będą się "bić" agenci ubezpieczeniowi z całej polski. Nasza platforma zapewnia globalny kontakt z agentami, także masz dostęp do najlepszych i najtańszych ofert w całym kraju.
Serwis zapewnia pełne archiwum tego co zgłosiłeś, sprzedałeś bądź kupiłeś.

Dla Klientów
- Gwarancja najniższego ubezpieczenia
- Niech agenci "biją się" o Ciebie
- Ubezpieczenie dopasowane do twoich potrzeb
- System referencyjny - możesz jeszcze zarabiać

Dla Agentów
- Kompleksowa obsługa - od złożenia do podpisania umowy
- Dostęp do klientów z całej polski
- Wsparcie techniczne
- Jesteś agentem - skontaktuj się z nami poprzez formularz

#ubezpieczenie #ubezpieczenia #oc #komunikacyjne #najtaniej
  • 7
@grzegorz-ju: Trochę przymało info na stronie. Skorzystałbym z ciekawości (a może i nie tylko ciekawości), ale nic nie jest napisane, w jaki sposób otrzymam oferty, jak się skontaktują, etc - dostanę gotowe oferty na maila, czy tak jak to często bywa będą wszyscy dzwonić i oferować słabe oferty?
@drakerc: dzieki za uwage. otoz w regulaminie jest opisane i jasno zaznaczone ze twoje dane nie zostaja sprzedawane. W tym momencie jest jeden wewnetrzny system w ktorym gromadza sie agenci - oni nie dostaja twoich danych kontaktowych, miedzy soba licytuja sie w kwestii ubezpieczenia. dopiero osoba zwycieska otrzymuje mozliwosc kontaktu z klientem.
@grzegorz-ju: Tak, ale jak to wyglada dla mnie? Robiłem już porownania w porównywarkach online i pod tym względem mam dosyć - muszę wstępnie zgodzić się na kontakt podając nr telefonu, a potem dzwonią do mnie z ofertami, które można sobie gdzieś wsadzić, bo cenowo są slabe. Niekoniecznie lubię zostawiać swój nr telefonu, podczas gdy okaże się że oferta jest słabsza niż moja obecna, a i tak będą dzwonić...
Dobra, koniec marudzenia.
@drakerc: Ok rozumiem twoje uwagi i wezmiemy je pod uwage aby jaśniej dotrzeć z komunikatem. Proces wygląda w ten sposób:
- po zostawieniu swoich danych w systemie, agenci loguja sie na wewnetrzne narzedzie i tylko zweryfikowani agenci maja dostep do tego systemu. agenci (to nie jest call center z jakiegos molochu), konkretni agenci ktorzy sa zlokalizowani w calej polsce
- dane podawane podczas wypelniania na stronie danych sa wykorzystywane przez agentow
@grzegorz-ju dzieki za wytłumaczenie wszystkiego. Ok, teraz to ma sens, balem sie wlasnie sytuacji jak w porownywarkach, gdzie trzeba dawać zgodę na kontakt od 3 najlepszych ubezpieczycieli, a takie cos to strasznie głupia sprawa.
Mozna zrobić u was takie porównanie na dostawczaki, czy w grę wchodzą tylko osobowki?
@drakerc: My kontaktujemy sie bezposrednio z agentami i to co oni moga ubezpieczyc jest w naszym zakresie. Ostatnio prowadzilismy aukcje na ubezpieczenie dla skutera wodnego :) znaleźliśmy agenta co potrafil ubezpieczyć o 50% taniej niż pierwotna wycena...
Jezeli w chwili obecnej nasz system (formularz) nie wspiera takowego pojazdu można bezposrednio wyslac do nas maila: info@agens.pl i wtedy napewno cos poradzimy...