Wpis z mikrobloga

Alior - konto wyższej jakości. Wszystko darmowe i gwarancja tego na 5 lat jeśli spełniasz jeden z dwóch warunków. Przelew jednorazowy 2500 na miesiąc albo 700 zł karta
@Pitzonik: Sprawdziłam credit agricole właśnie, ale z tego co wyczytałam w tabeli opłat tylko 10 kodów do płatności internetowych jest darmowych, a kolejne po 30 groszy, czy źle coś zrozumiałam? Jeżeli tak, to niczym się nie różni od WBK, z którego uciekam.
@alioth,
wydanie karty jest bezpłatne.
25 zł obowiązuje tylko przy eKarcie (karta wirtualna).
Pozdrawiamy,

Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
@alioth: szczerze? Nie wiem, nic takiego sobie nie aktywowałem. I tak za każdą transakcję kartą czy na koncie (przelew wychodzący, płatność kartą przez internet lub w sklepie) przychodzi sms i nic za to nie płacę. Może można dodatkowo aktywować, by przychodził SMS gdy coś na konto wpłynie? Mi to niepotrzebne.
@alioth: założone 3 miesiące temu więc raczej te same warunki. A jeżeli nie - to i tak cennik obowiązuje mnie ten sam. Do autoryzacji płatności masz H@słaSMS które są darmowe. Nie wiem tylko po co są te MilleSMS.
@MrPickles: Niezrozumiale to jest napisane. Niby jedno hasło darmowe ale w jakim czasie, dziennie, miesięcznie? Nie ma na wykopie zespołu Millenium żeby podpytać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)