Wpis z mikrobloga

@alioth,
Do konta możesz bezpłatnie wydać karty: Visa PayWave lub MasterCard PayPass. Pozdrawiamy,
Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
  • Odpowiedz
@alioth: Dobra, sprawa wygląda następująco.

MIlleSMS służy do poinformowania Cię o transakcjach kartą debetową, gotówkowo i bezgotówkowo. Tak przynajmniej jest ustawiane w standardzie - możesz dodać do powiadomień także wszelkie inne działania na koncie, jak na przykład wpływy na konto, zmiany w bankowości mobilnej itp (chociaż uważam, że jest to raczej niepotrzebne).

Możesz ustalić też dowolną kwotę, od jakiej będziesz powiadamiana o płatności kartą. Ta opcja jest moim zdaniem przydatna -
  • Odpowiedz
@fjord: Tylko dziwi mnie - skoro jest cennik za te SMSy, to dlaczego do tej pory nic mi z konta nie potrącili? Może jest jakaś pula darmowych, a nie tylko "pierwszy miesiąc za darmo".
  • Odpowiedz
@pusheeny: Mam włączone dla transakcji kartą - dla własnego bezpieczeństwa (chociażby dlatego, że kupuję u majfriendów). Apkę mobilną też mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przejrzałem historię konta - żadnych opłat.

Konto mam normalne - jestem za stary na Student ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrPickles: Dzięki serdeczne! Czyli po prostu niefortunnie to napisali w cenniku. Chyba jeszcze zadzwonię na infolinię żeby się upewnić :)
@EkspertPKO: W Koncie za zero widzę 29 groszy w pozycji IV 20. "Przeprowadzenie autoryzacji przelewu oraz ustanowienie, modyfikacja lub usunięcie zlecenia płatniczego/odbiorcy przy użyciu kodu jednorazowego za pośrednictwem serwisu internetowego i telefonicznego " - czyli za każdy przelew dopłacam 29 groszy...?
  • Odpowiedz
@MrPickles: Powiedz mi proszę jeszcze, w których bankomatach są bezpłatne wypłaty? W cenniku jest 1zł za WBK/Planet Cash i 5zł za pozostałe, ale czy to nie staje się bezpłatne przy wpływach 1000zł i 1 transakcji bezgotówkowej?
  • Odpowiedz
@alioth: dokładnie tak się staje. 1000zl wpływu i 1 transakcja kartą (w sklepie albo płatność kartą w internecie) i masz wszystkie za free. To właśnie było moim priorytetem przy zmianie konta - przy niskich warunkach konto i karta całkowicie za darmo.
  • Odpowiedz