Wpis z mikrobloga

@fuser: jak na Poznań? Raczej nie jest to jakaś mega konkurencyjna stawka. Ale fakt, nie jestem devem php, mogę się nie znać - tylko widzę jakie widełki są w moim mieście, które jest mniejsze i ma mniej firm. (i tańsze nieznacznie)

@pinkspiider: złotówki
Praca przy takim portalu musi być ciekawym wyzwaniem, więc widełki widelkami... Ale szkoda, że Poznań ;f


@anonim1133: ciekawym tak, to na pewno. Chociaż dla programisty to tam nie wiem. Dla mnie jeden wielki serwis z ogromnym ruchem byłby fajnym wyzwaniem jako dla admina ;)

(nie)stety pracuję przy kilkudziesięciu średnich i dużych serwisach, ale żadne nie są z aż tak dynamiczną treścią.

a jaka według ciebie jest konkurencyjna stawka? i z jakiego
@anonim1133: przy jednym dużym serwisie mógłbym zrobić te wszystkie rzeczy, które mi się marzą, a nie mogę, bo się nie da mając kilkadziesiąt serwisów :D

(rolling upgrades, serwery aktualizowane testowo dla wybranej grupy luserów, automatyzacja na megaskalę, każdy serwer identyczny jak kropla wody do drugiego - różnią się tylko pliki logów, i tak dalej… każdy task to gotowe recepturki i tylko kawa na enterze :D)