Wpis z mikrobloga

Projekt domu Zx1

Zx1 to nowoczesny i funkcjonalny dom o eleganckiej formie architektonicznej i efektownie ukształtowanej przestrzeni wewnętrznej. Projekt nawiązuje do kompozycji domów modernistycznych, zarówno bryłą jak i programem funkcjonalnym. Połączenie bieli oraz orzechowego drewna na elewacjach wraz ze stalowymi lekkimi daszkami i pergolami tworzy spójną całość o wysokiej estetyce.

Zaletą jest obszerny, dwustanowiskowy garaż. Przestrzenne powiązanie salonu z kuchnią oraz duże powierzchnie przeszkleń w ścianie ogrodowej potęgują wrażenie przestronności i naturalnie doświetlają wnętrze. Pustka nad salonem podkreśla nowatorski charakter domu. Galeria na piętrze służy nie tylko komunikacji, odpowiednio zaaranżowana może stać się centrum wypoczynku. W strefie nocnej znajdują się trzy wygodne sypialnie oraz komfortowa łazienka. Każdy z pokoi posiada wyjście na taras.


Więcej o projekcie

Komu podoba się taki styl?

#projektydomow #domy #wbudowie
wbudowie - Projekt domu Zx1

 Zx1 to nowoczesny i funkcjonalny dom o eleganckiej for...

źródło: comment_DBmfTHIPJKpZVFQbGXRPCrTRFD57M3ed.jpg

Pobierz
  • 9
@wbudowie: Wg strony:
Koszty budowy
Stan surowy zamknięty 302 454,00 zł
Koszt wykończenia 67 388,00 zł
Koszt instalacji 148 532,00 zł
Koszt budowy 518 376,00 zł

Czyli kosztu budowy takiego 250 metrowego domu to cena 50-60 metrowego mieszkania w Warszawie? Coś mi się nie chce wierzyć.
Brakuje mi tylko jednego okna na przodzie.


@fuser: pierwsze zdjęcie to chyba tył, ale faktycznie ślepa ściana nie jest fajna.
Z przodu kolumienka zasłaniająca okna też jest do dupy ale widocznie w polskich domach kolumienka jest obowiązkowa( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wbudowie: i wylot komina na balkonie? To na pewno tak ma być?
@wbudowie: jak dla mnie jest za ciężki wizualnie, trochę przytłacza. Niepotrzebne są te kwadratowe małe okienka, zamiast tego lepsze byłoby dodatkowe pełne przeszklenie, do tego nie bardzo rozumiem po co tak wysoko jest dach poprowadzony, tzn część pomiędzy oknami a najwyższym punktem w konstrukcji, wygląda jak dodatkowe półpiętro co właśnie dodaje tej ciężkości wizualnie.
@wbudowie: od tyłu zdecydowanie na plus, ale z przodu tak średnio, brakuje jakiegoś większego przeszklenia, czy czegoś, bo ta wielka biała ściana jest zbyt przytłaczająca