Wpis z mikrobloga

Komentarze miażdżą:

to są specjalne wycieczki propagandowe, tym dzieciom się truje celowo do głów te wszystkie bzdury, aby po powrocie do Izraela w przyszłości pisały artykuły o polskich obozach.


Wodę i żarcie też wożą ze sobą w autokarach, gardzą naszym plebejskim.

Czy Żydzi nienawidzą nasz naród dlatego, że był świadkiem ich zupełnego upokorzenia i tego, że poza nielicznymi wyjątkami wydali się na rzeź bez żadnego oporu?

Najgorsze z tego są te niemieckie rejestracje. Czysty rasowo Polak ma genetyczny odruch rzucania kamieniem w pojazd oznaczony "D", czasem trudno się powstrzymać.


http://www.wykop.pl/link/3330581/o-skandalicznym-zachowaniu-izraelskich-wycieczek-do-miejsc-pamieci/

#shitwykopsays #wpolsceniemaantysemityzmu #neuropa
  • 39
@bygsyti: przecież z tym własnym żarciem to bzdura. Oni kupują normalnie w sklepach a śmieci wyrzucają gdzie popadnie. Cool story: koleżanka opowiadała jak ogarniała hotel po wycieczce, straszny syf, burdel, kupa do zlewu itd, całą noc burdy. Jakim cudem udało mi się odgadnąć że to kwiat młodzieży z Izraela?
@schizotypowycynik: W tym jest tyle prawdy co w stwierdzeniu "Polacy kradną samochody". Żaden "kwiat", tylko po prostu młodzież z całym dobrodziejstwem inwentarza. Wasz antysemityzm jest po prostu obrzydliwy.

@bygsyti: i to dobre - dwaj menele zaczepiają wycieczkę z Izraela i pieprzą o tym, że pewnie Chińczycy bo nie mówią po Polsku, a opiekun grupy tłumaczy, że menelom nie podobają się żydzi i powinni trafić do pieca.
ciekawe czy w równoległym wszechświecie polskie bydło za robienie syfu w czasie wycieczek do Izraela czy Bułgarii jest bronione przez Żydów przed antypolonizmem?
i to dobre - dwaj menele zaczepiają wycieczkę z Izraela i pieprzą o tym, że pewnie Chińczycy bo nie mówią po Polsku, a opiekun grupy tłumaczy, że menelom nie podobają się żydzi i powinni trafić do pieca.


@schizotypowycynik: Tak, też oglądałem ten idiotyczny filmik od którego nagle wszyscy Polacy poczuli się ekspertami od izraelskich wycieczek.

ciekawe czy w równoległym wszechświecie polskie bydło za robienie syfu w czasie wycieczek do Izraela czy
@bygsyti: ale to nie są dzikie wypady sebixów tylko zorganizowane i nadzorowane wycieczki.
Tok fm na pewno nie jest poza zabagnionym umysłem filosemity antysemickim radiem, Przekrój nie jest antysemicką gazetą, a wszędzie takie same wątki o zorganizowanych wycieczkach z Izraela, tam od strony ksenofobicznych organizatorów.
Tą kupą ubarwiłem trochę opowieść, serio nie pytałem czy aby nie defekowali się do umywalek
ale to nie są dzikie wypady sebixów tylko zorganizowane i nadzorowane wycieczki.


@schizotypowycynik: Jak wszystkie. Widziałeś niezorganizowaną i nienadzorowaną wycieczkę... szkolną?

Tok fm na pewno nie jest poza zabagnionym umysłem filosemity antysemickim radiem, Przekrój nie jest antysemicką gazetą, a wszędzie takie same wątki o zorganizowanych wycieczkach z Izraela, tam od strony ksenofobicznych organizatorów.


No fajnie, tylko komentarze tok fm czy "przekroju" nie przybierają tak nienawistnego tonu. Natomiast komentarze wielkich partiotuf to
@schizotypowycynik: Nie jestem miłośnikiem Polaków, ale uważam że jest to co najmniej krzywdzące (choćby dlatego że to kolektywizm).

A selekcjonowanie Żydów przez to że jakieś incydenty są wałkowane po raz setny ma szczególnie brzydkie konotacje i tyle.
@bygsyti: nie rozumiem tego fragmentu o komentarzach w Tok FM. Te media, skrajnie odległe od antysemickich portali podają te same informacje, oczywiście innym językiem. A to MSW nie potrafi wyjaśnić czemu w ramach wycieczek de facto przemycana jest broń bez zezwolenia i odsyła do ministra edukacji, a to organizatorzy wycieczek straszą młodzież rychłą śmiercią ze strony żydożerców itd.
a komentowanie komentarzy i wyrabianie sobie nanich podstawie opinii o komentowanym zjawisku.
2×2=5
@bygsyti: ma konotacje? Chyba tylko się kojarzy. I masz rację, jest brzydkie. Ale ktoś o to dba by te wycieczki miały taki a nie inny charakter. Może to wynika z fobii i obsesji kogoś na górze? Kto napisał "Żyd nie może żyć bez antysemityzmu, gdyby go nie było to Żydzi musieliby go stworzyć". Często cytowany na tych Twoich uberpatriotycznych portalach.
nie rozumiem tego fragmentu o komentarzach w Tok FM.


@schizotypowycynik: Dobrze, wytłumaczę jak dziecku: o ile lewica ma w sobie dość rigczu żeby podobne sprawy przedstawiać jako po prostu niedogodności (per analogiam: była śnieżyca i ludzie pospóźniali się do pracy), to nacjololo robi z tego wielkie aj waj nacechowane politycznie.

A to MSW nie potrafi wyjaśnić czemu w ramach wycieczek de facto przemycana jest broń bez zezwolenia i odsyła do ministra
Znów wracamy do filmów z żółtymi napisami?


@bygsyti: nie, to akurat z wypowiedzi izraelskiej nauczycielki, która opiekowała się wycieczką przytoczona przez radio Tok fm. Po tym mogła tylko stwierdzić, że cała jej praca dydaktyczna poszła w #!$%@? przez jedną wycieczkę i w sumie jednego opiekuna
A co do tych żółtych napisów - nie pamiętam czy film żydowskiego twórcy który nie zgadza się z Twoimi poglądami miał żółte napisy, ale na pewno
@schizotypowycynik: Zrozum jedno: ja nie będę flekował czy propsował jakiegoś źródła tylko ze względu na to że napisał je Żyd czy goj, bo to zwyczajny podludzizm. Jeśli na tej czy innej wycieczce doszło do jakiegoś incydentu czy nieporozumienia, to nie znaczy że to jest zasada. Od ćwierćwiecza praktycznie cała młodzież Izraelska się przewinęła przez ten kraj i jest ok. Ja zwyczajnie nie będę tolerował wyciągania jakichś bzdur i rozdzierania nad nimi
@bygsyti: oczywiście że w Polsce jest antysemityzm (który się wzajemnie nakręca na portalach internetowych). Tak jak w Niemczech antypolonizm a w Egipcie jakś rusofobia. Tak było, jest i będzie. Co nie znaczy, że Polacy nie kradną, a Rosjanie nie odpierdzielają na wakacjach.
Największym antysemitą w PRL okazał się ocalony z holokaustu Żyd Urban, bo nauczony doświadczeniami z dzieciństwa (hitler i takie tam) rozpoznał na delegacji w Izraelu powszechny rasizm. Gdyby zamiast
Największym antysemitą w PRL okazał się ocalony z holokaustu Żyd Urban


@schizotypowycynik:

Moje żydostwo zwisa mi pomiędzy nogami małą nieobrzezaną glizdą.


powiedział Jerzy Urban

Zresztą kretynizmem jest to kolektywne podejście. Ale taka jest logika wykopu:
Żyd coś powiedział => "bo wy żydzi tak myślicie"
Żyd odwalił inbę => "to typowe dla żydów"

Zastanawiam się kiedy puścicie hormony i zrozumiecie że świat nie dzieli się na Żydów i gojów, ale na ludzi
@bygsyti: ale co ma jego stosunek do swojego pochodzenia do faktu że był gnojony za opinię o rasizmie w innym państwie?

zresztą dyskutuj sobie z antysemitami, a nie ze mną. Może dowiesz się o sobie że popierasz Tuska albo masz bank czy coś tam.
Ja dzięki nim odkryłem że jestem Żydem irodzice byli w ub.
ale co ma jego stosunek do swojego pochodzenia do faktu że był gnojony za opinię o rasizmie w innym państwie?


@schizotypowycynik: Bingo! Nic nie ma, więc Twoje cytowanie Pana Urbana o jakimś zjawisku w Izraelu jest nie na temat i nic nie wnosi.