Wpis z mikrobloga

Komentarze miażdżą:

to są specjalne wycieczki propagandowe, tym dzieciom się truje celowo do głów te wszystkie bzdury, aby po powrocie do Izraela w przyszłości pisały artykuły o polskich obozach.


Wodę i żarcie też wożą ze sobą w autokarach, gardzą naszym plebejskim.

Czy Żydzi nienawidzą nasz naród dlatego, że był świadkiem ich zupełnego upokorzenia i tego, że poza nielicznymi wyjątkami wydali się na rzeź bez żadnego oporu?

Najgorsze z tego są te niemieckie rejestracje. Czysty rasowo Polak ma genetyczny odruch rzucania kamieniem w pojazd oznaczony "D", czasem trudno się powstrzymać.


http://www.wykop.pl/link/3330581/o-skandalicznym-zachowaniu-izraelskich-wycieczek-do-miejsc-pamieci/

#shitwykopsays #wpolsceniemaantysemityzmu #neuropa
  • 39
  • Odpowiedz
@bygsyti: bo ja zawsze piszę o czymś innym niż powinienem. Chodziło mi o łowców antysemityzmu, którzy doszukują się go w każdej krytyce Żydów czy państwa Izrael. Chcesz zobaczyć prawdziwy antysemityzm to pod artykułem w wp.pl wpisz sobie "byłem przed wyborami w kościele [nazwa parafii i miasto] i nie podoba mi się to, że ksiądz nakazał głosować na Dudę, to jest sprzeczne z wartościami katolickimi".
albo na forum onr napisz "Jezus nakazał
  • Odpowiedz
Na wypoku zostaniesz co najwyżej nazwany gimboateistą za odwoływanie się do chrześcijańskich wartości.


@schizotypowycynik: I co? Jeśli ja odrąbałem komuś palec to jestem ok, bo ktoś inny odrąbał rękę?

@Kapitalis: Naturalnie. Nigdy nie są to Anglicy, Włosi czy... Polacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@schizotypowycynik: ale masz rację że część antysemityzmu bierze się z uogólniania antypolonizmu jednostek na cały naród żydowski. Oraz z budowania wpływów na antysemickiej retoryce.
ale ja też mam rację że częściowo antysemityzm bieże się ze źle pojmowanego antyantysemityzmu: "hurr durr nie można pisać o izraelskim programie jądrowym. Żydzi cenzurują media"
  • Odpowiedz
 I co? Jeśli ja odrąbałem komuś palec to jestem ok, bo ktoś inny odrąbał rękę?


@bygsyti: nie, rąbanie ludzi nie jest ok. Ja się dopuściłem antysemickiej wypowiedziw 2006 roku pod wpływem stosunku mediów do walki między Izraelem a Hesbollahem, w wyniku której cierpieli Izraelczycy i Libańczycy i do dziś się wstydzę.
  • Odpowiedz
ale ja też mam rację że częściowo antysemityzm bieże się ze źle pojmowanego antyantysemityzmu


@schizotypowycynik: Idem per idem... ( ͡º ͜ʖ͡º)

nie, rąbanie ludzi nie jest ok.


Nie zrozumiałeś przenośni.
  • Odpowiedz
@bygsyti: Najwyższy czas rozmontować Birkenau (w Oświęcimiu ginęły inne narodowości) i sprzedać żydom, niech postawią u siebie. Koszty utrzymania są bardzo duże, a szkody na prywatnej własności też niebagatelne (ściany smarowane odchodami to standard izraelskiej wycieczki).
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Pomysł ciekawy. Ale znów nacjololo przez Ciebie przemawia. Po co mają "stawiać u siebie", skoro można sprzedać Izraelowi tak jak jest w Polsce?

  • Odpowiedz
Sprzedaż bez zmiany miejsca tylko częściowo rozwiąże sprawę.


@Kapitalis: Jak to częściowo? Od momentu sprzedaży jest to problem właściciela a nie narodu polskiego tysiącletniego katolickiego...

Twoje urojenia mnie nie interesują chłopcze.


Proszę, wyluzuj...
  • Odpowiedz
@bygsyti: A kto płaci za szkody hotelarzy czy uliczny śmietnik? Ja wiem, że wspierasz kolektywizm i izraelski nacjonalizm, ale nie mieszaj do tego naruszeń własności.
  • Odpowiedz
A kto płaci za szkody hotelarzy


@Kapitalis: Nie widziałem prawa na mocy którego hotelarze mają obowiązek gościć izraelskie wycieczki...
Z tym śmietnikiem to lepszy przykład, ale nie widzę różnicy między śmietnikiem zniszczonym przez Izraelczyka vs śmietnikiem zniszczonym przez Polaka.

Ja wiem, że wspierasz kolektywizm i izraelski nacjonalizm


Rozumiem Twoją chęć popuszczenia mnie, ale nie idę na to.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Drogi Kapitalisie-Urwisie. Nie widziałem żebyś z liberalnego punktu widzenia flekował poczuwających się do polskości Polaków, więc uważam Twoją wypowiedź nie tylko za niesprawiedliwą, ale także protekcjonalną w sensie tonu.

O picrelu nie wspominam, bo żydożerstwa nie usprawiedliwisz żadną liberalną ideologią (jest za to sporo ideologii nieliberalnych które by się pod nim podpisały).
  • Odpowiedz