Wpis z mikrobloga

@Lord_Hunter: aa ok :) bo napisałeś w mieszkaniu i myślałem, że tak będziecie mieszkać. Nawet nie chodzi mi o czepianie się, że pies się męczy, bo akurat takiego zdania nie jestem gdy pies ma odpowiednią ilość ruchu. Tylko, że zwyczajnie zajmuje dużo przestrzeni, tym bardziej, że psy najbardziej lubią leżeć tam gdzie najwięcej przeszkadzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AgniechaWykopuje: Ta tymczasowa szpara nie jest taka mała ma 25cm szerokości :) Co do samej adopcji to mieliśmy małe wątpliwości w związku z formalnościami jakie teraz są w fundacjach, papierologia, wizyty przed po adopcyjne itp itd. Ale udało się to przeboleć :) i z każdym dniem coraz bardziej utwardzam się w przekonaniu że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję :) Bo Zołza tfu Zorza :D jest mega kochana.
Co do samej adopcji to mieliśmy małe wątpliwości w związku z formalnościami jakie teraz są w fundacjach, papierologia, wizyty przed po adopcyjne itp itd. Ale udało się to przeboleć :) i z każdym dniem coraz bardziej utwardzam się w przekonaniu że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję :) Bo Zołza tfu Zorza :D jest mega kochana.


@Lord_Hunter: Nie znam tego z doświadczenia, ale na stronach fb schronisk widziałam sporo komentarzy, że postępowanie adopcyjne