Wpis z mikrobloga

@wiwiwi: Jest mało czytelny, ja potrzebowałem się wpatrywać z 15s, żeby zrozumieć co tam jest napisane. Poza tym, moim skromnym zdaniem, tatuaże z sentencjami są jak tribale z katalogu - taki tatuaż byle tylko mieć jakikolwiek tatuaż.Ja bym szukał czegoś bardziej oryginalnego co w jakiś sposób wyraża Ciebie.
@wiwiwi: Na pewno nie na takie coś. Z resztą to Twoje ciało, możesz tam sobie nawet wytatuować gówno i to wyłącznie Twoja sprawa. To ma Tobie się podobać, nie innym. Aczkolwiek zanim coś sobie zrobisz to na Twoim miejscu tak ze 2 lata wgłębiałabym się w temat. Wiele ładnych rzeczy można wytatuować.
@wiwiwi: o #!$%@? XD może sobie "sky is the limit" wydziaraj, takie to będzie nietypowe i fajne XD ale to może tylko ja tak myślę, że tatuaż to sprawa intymna, do wyrażenia siebie a nie do #!$%@? cytatów a'la paolo coehlo.
@wiwiwi: Stary, jak pragnę zdrowia, jak masz zrobić jakiś tatuaż, to odpuść sobie śmieszne sentencje na klacie/plecach/gdziekolwiek. Takie tatuaże, po pierwsze, mogą ci się odwidzieć, bo podrośniesz i złote myśli nie będą takie mondre, jak się zdawało (vide wpisy na FB sprzed pięciu lat na przykład). Po drugie kojarzą się i to międzynarodowo, z patolą, bandyterką i co tam sobie wybierzesz.
Chcesz tatuaż, to dobrze to przemyśl, poszukaj porządnej pracowni, wybierz