Wpis z mikrobloga

#rozdajo prosto z #norwegia

Jutro wieczorem wylosuję przez mikrorandom osobę, której wyślę w połowie września (lub delikatnie później) opakowanie snusu (takie jak na zdjęciu).
Ciekawa alternatywa dla #papierosy #epapierosy itp.
Jeśli zwycięzca będzie nikotynofobem lub po prostu przedkłada uzależnienie od słodyczy nad uzależnienie od nikotyny, w grę wchodzi zamiana na symbol norweskich przysmaków, kvikk lunsj w ilości odpowiadającej ceną snusowi.

Korzystając z okazji, zachęcam do obserwowania mojego tagu #nordvegen gdzie zdarza mi się pisać- w zamyśle- ciekawe rzeczy o Norwegii.
bmbm - #rozdajo prosto z #norwegia

Jutro wieczorem wylosuję przez mikrorandom osob...

źródło: comment_e8WKKsOvfq13yjd7Z31COePKt81Ofpkx.jpg

Pobierz
  • 66
@bmbm: Właśnie ujarzmiłeś moją ciekawość. Widuję tego mnóstwo w SE jak i DK na chodnikach i sie zastanawiałem co to może być. Kiedyś natknąłem się na jakiś wątek o snusie ale jakoś nie skojarzyłem że tak właśnie wygląda.
Nie polecam, #!$%@? w smaku, piecze w usta, brudne zeby :D A jak ktos fajek nie pali to ostroznie bo wam sie moze lekko w glowie zakrecic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bmbm: To jest zło. Kilka miesięcy temu trochę wyssałem i mi już starczy. Thunder ultra strong frosted white dry to były dobre cukiereczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)