Wpis z mikrobloga

  • 259
Z fb
"Jak rodzice-buraki wychowują dzieci-buraki:

Dziś na ul. Rozbrat był wypadek. Motor miał numery z lubelskiego. Nie dosłyszałam pytania dziecka, usłyszałam natomiast na swoje nieszczęście odpowiedź tatusia: "To są słoiki. Przyjeżdżają tu, ale rejestrują motory tam gdzie mieszka ich mamusia". #!$%@?. Od dziecka uczyć pogardy..."
#warszawa #sloiki #warszafka
  • 32
  • Odpowiedz
Powinni przejerestrować pojazd i tyle.

@marc1027: A jak jakiś przyjezdny przerejestruje samochód to płacz, że "wieśniaki przyjeżdżajo tutej i myślom, że som Warszawiaki, bo mają rejestrację WW. A później jeżdżom na tych rejestracjach po kraju i Nam Prawdziwym Warszawiakom niszą opinię dobrych kierowcóf! I nie można w stolycy odsiać słoja od Pana"

Byłem wczoraj na chwilę samochodem w Warszawie, ale pojechałem na tablicach ze swojego miasta. Przepraszam was #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Jak to jest, że największy ból dupy o to gdzie się płaci podatki ma Warszawka? Do Krakowa, Poznania czy Wrocławia też masa ludu przyjeżdża ale jakoś sobie nie przypominam by ktoś z tych miast pluł się, że podatków nie płaca tam gdzie pracują.
  • Odpowiedz
@Pol753: He he największe wieśniaki to właśnie krawaciarze xD Każdego od słoików wyzywają a im największa słoma z butów wystaje.Wielkich mieszczuchów zgrywają w tej Warszafce a to jest dla mnie małe miasteczko w skali Europejskiej.W NYC już inaczej się zachowujecie hehe
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Nie jestem z wawy, mieszkam tu obecnie, mam działalność gospodarczą, podatki płacę u siebie, samochód na WB, #!$%@? warszawiaczkom robotę. Profit. ( ͜͡ʖ ͡€)

@marc1027: Musiałbyś rozwiązać sprawe leasingodawców ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz