Wpis z mikrobloga

@dyniel właśnie zastanawiam się nad tym i chyba właśnie bym wolał czystego androida. Pytanie ile będzie miał jeszcze oficjalne wsparcie ten Nexus 5x...

Mając 2000 zł na wydanie, co byście polecili?
@kuta_senator: na allegro dalej same marże widzę, sprawdź amazona - ostatnio ceny poleciały w dół i opłaca się kupić francuskiego czy innego amazona. Sam kupiłem z marżą bo nic innego nie było do wyboru - a kilka dni wcześniej zanim kupiłem to jakieś promo było na amazonie i ludzie kupowali.
@xcccx: Nexus ma na pewno lepsze głośniki no i pewne szybkie aktualizacje, aparat moim zdaniem ma lepszy P9 na pewno wieczorami i no i monochromatyczny tryb, micro SD, poza tym mniejszy, szkło 2,5D fajniej zrobiony i mniejszy, taki bardziej poręczny. W Nexusie mi się nie podobało właśnie rozmiar i to,że tak dużo miejsca się marnuje. No i moze szczegół ale doinstalowanie aplikacji do wszystkiego i te google zdjęcia.
@koszyk: narzekać że nie ma się miliona zbędnych bloatware apek, co kto woli - dlatego Nexusy (tudzież Pixele) są dla osób lubiących czystego Androida. Zaś hate na Google Zdjęcia nie rozumiem, backup, wyszukiwarka, albumy to chyba najlepsza aplikacja od Google - może jako galeria średnio, ale od czego jest np. quickpic?
@xcccx: no właśnie jak kto woli, dla mnie też 6p był pierwszym wyborem. I nie mówię,że to zły telefon, wręcz przeciwne, jest lepszy niż 99% telefonów na rynku. Po prostu mi nie przypasował.
@kuta_senator: jak dla mnie dobra - sam dałem 2200. Zarejestruj się i zobacz czy wyślą do Polski, prawdopodobnie bez problemu wyślą tylko będziesz musiał doliczyć za wysyłkę (nie wiem ile). Ale ktoś pisał na forum android że za wysyłkę na gwarancję zagranicę dostaniesz zwrot pieniędzy bodaj. Oczywiście jeśli Ci 6P odpowiada, a nowe nexusy (pixele) za rogiem.