Wpis z mikrobloga

Pełnoletnie Mirki i Mirabelki! Potrzebny jest Wasz udział w badaniach nad satysfakcją w życiu seksualnym. Jeżeli jesteście (lub w ostatnim półroczu byliście) w związku, zapraszamy:

http://badanie.link

Nie zajmie Wam to więcej niż 10 minut.
Jeżeli nie możecie wziąć udziału to chociaż plusujcie, albo... podeślijcie link znajomym.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #badania #ankieta #18plus #stulejacontent
caan - Pełnoletnie Mirki i Mirabelki! Potrzebny jest Wasz udział w badaniach nad saty...

źródło: comment_6dbUTcPUxbW48stlzRVnMeAxK1pL9CSr.jpg

Pobierz
  • 15
@caan: taka moja mała uwaga- wiele osób, tym bardziej na mirko właśnie, wypełni tą ankietę "na szybko". Co za tym idzie niekoniecznie przeczyta tą legendę co do ocen 1-5, tylko od razu przejdzie do pytań, zakładając, że 3 to neutralne, 1 negatywne, 2 troche/raczej negatywne i adekwatnie dla pozytywnych, tak, jak to najczęściej chyba bywa w ankietach (przynajmniej z mojego doświadczenia)
Wstyd się trochę przyznać, ale sam tak właśnie to oceniłem.
@StonogaWsciekla: Dzięki za feedback. Twoje spostrzeżenie jest cenne, ale zapewniam że w tym konkretnym przypadku wszystko jest pod kontrolą.

Jeśli zaś chodzi o wyniki. Obawiam się, że opracowanie niewiele Ci powie, jeśli nie posiadasz podłoża teoretycznego z psychologii. Jeśli chcesz, to mogę podesłać abstrakt gdzie będą ogólne wnioski, ale to raczej nie będą interesujące informacje. Wyślij mi swojego maila prywatną wiadomością.