Wpis z mikrobloga

@Clefairy: Jeśli mam być szczera, to mam mieszane uczucie co do gościa. Na pewno nie dopuszczę, żeby mój syn kiedyś zachowywał się jak ten chłopak. No bo nie, #!$%@? nienienie i #!$%@?. Czuję ogromne zażenowanie jak to oglądam.
Ale z drugiej strony jest mi go żal za tą akcję. :/ W sumie tak jak ktoś napisał pod innym wpisem. Maluje się, nic nikomu złego nie robi. Pośmiać się można, ok. Ale
  • Odpowiedz
@Clefairy: to nie jest aby ten koleś co nagrał film jak chłopak powinien malować sie do szkoły, podczas gdy sam miał #!$%@? makijaż i morda świeciła mu się jak psu jajca?

  • Odpowiedz
@Amishia: dopuszczać to możesz psa do Swojej suczki :) jeśli Twój syn po prostu taki będzie, jak koleś z video to nic z tym nie zrobisz. A próbując za wszelką cenę go zmienić sprawisz, że cię znienawidzi.
  • Odpowiedz
tylko zapomniałeś dodać że jest to na yt, gdzie jest totalny ściek + z 80% komentujących to dzieciarnia.


@Laaq: kij tam, to nieważne w sytuacji odnalezienia dowodów na to, że III RP jest zdecydowanie gorsza od III Rzeszy i każdykażdy Polak to nazistaXD
  • Odpowiedz
@Clefairy: Koleś jako vloger publikuje swój wizerunek (kontrowersyjny, zakrawający o stereotypowość) za co jest jechany przez trolli na youtube co służy za pięknego chochoła jak to w polsce jest źle i nazim motzno.

Przecież to jest poniżej gimbazy. Równie dobrze mogę wyciągnąć komentarze dokładnie odwrtone, gdzie w imie ostatniej "mody" opluwa się wszelkie symbole narodowe i ludzi którzy deklarują się jako patrioci (i nie mówie tu o seba-wanna-be). Mógłbym stworzyć dokładnie
Python - @Clefairy: Koleś jako vloger publikuje swój wizerunek (kontrowersyjny, zakra...

źródło: comment_Yr0UKjBRhPf8yOWDlZYK59ufy95wZyB8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Clefairy: Generalnie homo mi jakoś nie przeszkadza póki mnie nie dotyka i nie są zbyt natarczywi, zniewieściali goście też mi jakoś nie przeszkadzają póki nie mam z nimi doczynienia, ale czy my #!$%@? możemy być poważni, jak myślę, że mój syn trafi na takie coś na YT to mnie coś w środku strzela, nie powinno być przyzwolenia społecznego dla takich anomalii, ja wiem, że to nie 3ci świat i powinniśmy być
  • Odpowiedz
Ktoś został pobity w Polsce, co za tragedia i żal. No zaraz się rozpłaczę. W 38 milionowym kraju ktoś ośmielił się źle zachować, jak można było do tego dopuścić. Co za zgroza.
"No bo świat jest piękny" a potem przeleciało mi przez myśl takie ujęcia pól po bitwach czy średniowieczne miasta gdzie ludzie żyli w gównie i zaraz gdzieś sąsiad się rozkładał już albo najlepsze, atomowe płomienie wypalające Japończyków. ( ͡°
Satan696 - Ktoś został pobity w Polsce, co za tragedia i żal. No zaraz się rozpłaczę....

źródło: comment_EZ8EO4Ib4MMNZx4Zzr6lD907RiTv469y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Madotsuki: Autor nagrania wygląda tak wygląda i pewno polazł do dzielnicy gdzie po zmroku nawet normalni ludzie nie chodzą bo nie mają ochoty na extra stal miedzy żebrami. Dodatkowo za swoją lekkomyślność obrywa się wszystkim, niech nauczy się że prawdziwe życie to nie bajka.
  • Odpowiedz