Wpis z mikrobloga

@Madotsuki: w pewny stopniu na pewno ale primo: gdzie nie występuje ten problem? secundo: przynajmniej dwóch użytkowników wyzywających to trole. Oczywiście jestem przeciwny grożeniem komuś śmiercią, swoje nie zadowolenie można wykazać innymi sposobami.
  • Odpowiedz
@Satan696:

Autor nagrania wygląda tak wygląda


Czyli uważasz że powinno dostawać się w Polsce #!$%@? za to, że nie wygląda się wystarczająco męsko?

i pewno polazł do dzielnicy gdzie po zmroku nawet normalni ludzie nie chodzą bo nie mają ochoty na extra stal miedzy żebrami.


No tak tak, oczywiście, to że dostał pobity nie jest ważne, on sam jest sobie winny bo nie pomyślał że może dostać w łeb za
  • Odpowiedz
@joyko:

a to muszę z tego tematu? Wyczytałem na podstawie wrzucanych tagów, m.in prawacka logika, beka z prawaków, beka z narodowców. Twoje styki nie potrafią połączyć tak prostych faktów?


Jestem kapitalisto-liberowcem (chociaż bliżej mi do prawicowych wartości szczerze mówiąc) a żenuje mnie poziom trzymany przez prawicę, szczególnie tą wykopową, patrzę regularnie na content pod tymi tagami bo mnie smieszy. Też mnie nazwiesz lewakiem pomimo tego, że nim nie jestem? ( ͡
  • Odpowiedz
@Madotsuki: Nie słyszałem żeby ktoś inny niż patologia społeczna propsował bicie mało męskich facetów. Jeśli chcesz się pozbyć takich problemów jak rasizm czy homofobia to zajmij się patologią a nie gnębieniem normalnych ludzi.
  • Odpowiedz
@Madotsuki: Tym że generalizujesz(z resztą jak cała neuropa) i przypisujesz dokonania patusów prawicy. Z resztą całe to polowanie na mowę nienawiści też jest żałosne, nałapią dresiarzy albo ludzi za wpisy i hurr durr rasizm w Polsce.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Chłopak serio powinien iść na policję i pozgłaszać to.

specjalnie ty #!$%@? dowiem sie gdzie mieszkasz i chodzisz do szkoly , nie bedziesz w stanie nagrywac filmikow zaraz po tym jak cie #!$%@? i polamie i obleje twoj ryj kwasem wyjade znowu za granice :)


Albo my zgłośmy to do jakiegoś hejtstopu czy czegoś takiego. Te komentarze idą w setki. Co drugi to że "kopałbym cie po ryju pedale" albo
  • Odpowiedz
@Satan696:

(z resztą jak cała neuropa)


Po pierwsze, nie jestem neuropkiem, jestem bliżej centrum. Po drugie obie strony generalizują (każdy gej to seksualny dewiant i degenerat, każdy patriota to dres i przygłup). I bardzo dobrze, że łapią, ci mniej inteligentni ludzie muszą sobie zdawać że ich "wolność słowa" to nie jest przywilej plucia na wszystko co się rusza i co nie jest zgodne ze światopoglądem danego człowieka. Skoro ludzie nie potrafią
  • Odpowiedz
@Clefairy: Skoro już odkryłeś, że komentarze na YT to przekrój polskiego społeczeństwa to zachęcam cię do zerknięcia na recenzje aplikacji w sklepie Google Play. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Satan696: co byś zrobił w momencie w którym, teoretycznie, banda ludzi w internecie szkalowała Ciebie i Twoją rodzine wszędzie, gdzie by się tylko dało? Nadal byś uważał, że tamci ludzie mają "wolność słowa" i mogą to robić a Ty nie powinieneś się tego czepiać? Bo takie są realia niektórych ludzi i ci drudzy właśnie się tłumaczą "wolnością słowa", której to definicja jest BARDZO rozciągana we wszystkie strony w ostatnich czasach. Mi
  • Odpowiedz
@Clefairy: Szczerze, to słuchając jego stylu wypowiedzi i tonu mam ochotę sam go uderzyć przez ten monitor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gość jest bardzo pretensjonalny i opowiada historyjkę bez pokrycia.
Co zrobić, kiedy spotykasz się z taką falą hejtu w internecie?
a) robić dalej z siebie pretensjonalną, nie potrafiącą poradzić sobie z niczym faceto-kobietę
b) mieć trochę rozumu i godności i nie podsycać ognia, który pali Ci
  • Odpowiedz