Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem w Biedronce i wyłożyłem na taśmę przy kasie trzy Amareny (jakoś mi smakują, mają w sobie to coś), ot na 2-3 dni relaksu będzie. Od razu wszyscy za mną i przede mną w kolejce spojrzeli na mnie jak na jakiegoś menela i alkoholika wzrokiem pełnym potępienia. Jeden dziadek to pewnie mnie w myślach wyklinał i modlił się o moje wieczne potępienie. Ich spojrzenia były o tyle ciekawsze, bo nie mogli pojąć tego, że ktoś ubierający się normalnie (ani dres, ani pancur, typowy przeciętniak), czysty i zadbany kupuje tanie wina.

#!$%@?ą mnie takie podwójne standardy:
Ktoś kupuje wódkę/droższe wino - ooo, szykuje się ciekawy wieczór hehe.
Ktoś kupuje tanie wino - menel, trzeba spojrzeć na niego morderczym wzrokiem.

#zalesie #takbylo #truestory #wino #amarena #biedronka #taniewino #taniewina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Byłem w Biedronce i wyłożyłem na ta...

źródło: comment_3MebdUn4xG6NQmiuz0vwLAK2Ioq9AVMD.jpg

Pobierz
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania ale kurde nie ukrywajmy ze smakowo to to się nie różni od tego wina już za 10 zł, które ma prawilny burżujski korek, zamiast zakrętki, a wtedy już ludzie krzywo nie patrzą XD
A swoją drogą, teraz niech ktoś się przebiere za menela i niech kupi najdroższą whiskey jaka będzie na stanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
@cwany_lis: Jaki posmak siarki? Amarenka dobry alkohol, tylko zawsze mnie bolała głowa po niej, nie w sensie kaca tylko po jakiś dwóch godzinach od wypicia. Mieliśmy w technikum rytuał, że kupowaliśmy ze dwie, trzy sztuki i ceremonialnie spożywaliśmy amarenę w kółku wszyscy razem ( ͡º ͜ʖ͡º)